Fica zaujíma len to aby sem prudil ruský plyn a ropa
Fica zaujíma len to aby sem prudil ruský plyn a ropa
Članok je teda riadna zufalosť, bez faktov ale zato tendečne napisany ako ho pisal sám Bartek. Najprv som si myslel že čitam infosračky, pohlavné správy či marker :D
To že to ty nevidiš nie je náš problém.
Ruský vojenský úspech je čo? Že ruský mongol dorazí na poníkovi živý na front? Či? 😂
To je predsa nepodstatné
Bez príčiny sa rehocú len blázni
Frustráti nevedia zglgnuť že ruska armada sa dostala na uroveň Zimbabwe
Filozofická otázka: Ak ruské fikcky utekajú pri páde ich diktatorskych režimov do ruska, kam ujde putin na jeseň?
HDP Nemecka 5,5 biliona dolarov a HDP Ruska 2,6 biliona dolarov **
** a ten hruby domaci produkt ruska= masívna vyroba zbraní 😁 nič s čim by budovali krajinu
Zelensky je naozaj PÁN. Celý čas drží putinove čivavy Organa a Fika nakrátko. Ani vykadiť ich nenechá, tak si každá kadí doma na svojich. 😂
Podla neho je Zem plochá
Prioritou premiera SR nie je demokraticka a prosperujuca krajina ale ísť za každú cenu lízať päty diktátorovi inej ríše. Mimochodom tej ríši sme u p.r.d.e.l.e.
Lebo potom môže dalej obvinovat EU zo svojej neschopnosti
Divná schizofrénia našičh dezolátov.
Fico okráda Slovákov o miliardy EUR a rozdeluje to medzi svojich pár oligarchov bez akéhokoľvek propechu pre občanov. EU chce cez Sociálny klimatický fond zlepšovať prostredie v ktorom žijeme cenou príspevku pár desiatok EUR ročne a dezolatov netrapi rozkrádanie verejnych financii ale EU vdaka ktorej sa mame lepsie ako pred 20 rokmi.
Dezolati by radšej priplatili na ifony pre rusko
viac sa docitas na: infosracky.com
Mľaskajúci jdnozubci sa nechali roky Ficom okrádať o tisicky eur ale teraz ked si majú zaplatiť par eur ročne za energetické povolenky tak vytiahli vidle, fakle a biele kukly
Ano, Prdeliny
Ficov sluzobníček
Odporúčame