Šušňožrut:
Zmena politického smerovania v Budapešti by mala byť impulzom aj pre slovenských predstaviteľov, aby konečne začali uvažovať v širších geopolitických súvislostiach, myslí si politický analfabet....
To mi chce teraz tvrdiť že ficova politika na 4 strany nebola?


