nefandí si, si tu tak akurát na smiech... :-)))
nefandí si, si tu tak akurát na smiech... :-)))
Zaaxil bude v prvej línii kecami unavovať nepriateľa... :-))))
skáčeš pod každý príspevok ako blcha v kožuchu...tak pokračuj :-)))
a ani tam žiadne európske vojská nebudú, napr. aj Poľsko sa jasne vyjadrilo, že nie....no a tie Emanuelkové " mokré sny " vo Francúzsku nenájdu podporu
hlavne ty budeš chrániť svojimi drístami :-)))
Nie Matišák, vojaci sa nenájdu...tak nevypisuj bludy.
Práve naopak, je to veľmi zodpovedné...
Na hotelu v Olomouci...túto skladbu som kedysi mala veľmi rada :-)
V Mníchove sa končí bezpečnostná konferencia alebo to je „pohreb kolektívneho Západu“ ?
Mníchovská bezpečnostná konferencia sa prvýkrát konala v roku 1963, niekoľko mesiacov po kubánskej raketovej kríze. Po svojom založení sa fórum stalo hlavným miestom pre amerických vodcov NATO, aby školili „svojich európskych spojencov v zručnostiach transatlantickej solidarity“.
Na tej istej konferencii v Mníchove v r. 2007 hovoril aj Putin... Bola navrhnutá reálna alternatíva...
Dosť ma prekvapuje ako si všetci zrazu " spomenuli " na Mníchov 1938...momentálne im to vyhovuje v " boji " proti prípadnej dohode Trump - Putin.
A nepokoje medzi bežnými ukrajincami narastajú, kto tam chodí, tak vidí a počuje...Zelenskému neprajú nič dobré.
Uvidíme, čo prinesú nasledujúce dni...
tak sa musím na to popozerať, dík za info :-)
tam to veľmi nepoznám, ale bola som v Hradci Králove v katakombách, a v Pardubiciach...no neviem, či je to tá oblasť
Ak sa USA a Rusko dohodnú, tak to budeš - zelený panáčik -rešpektovať...tie " silné reči " ich nezaujímajú.
predčasné jarné upratovanie :-)...mohli by prísť aj k nám, okná treba poumývať :-)))
Nevieme o čom spolu hovorili Trump a Putin ( to vie len obmedzený počet ľudí ), no nech sa veľmi rýchlo nejako dohodnú....nech nastane prímerie, a potom mier. Nech na obidvoch stranách už nikto nezomiera.
A nejako neregistrujem ohlasy Číny na ten rozhovor...
iba toľko ? nože ešte niečo pridaj a pochváľ sa, nech sa zasmejem :-)))
bacha polienko, aby si nezhorelo :-)))
nečítaj jej blogy a máš vyriešený problém...
Predpokladám, že aj českí umelci Polívka a spol. hojne do tej zbierky prispejú.
Odporúčame