ten počet hodín ma zaujíma...keď už píšeš, že vraj " okolo 7,2 eura "
ten počet hodín ma zaujíma...keď už píšeš, že vraj " okolo 7,2 eura "
súhlas !
Tým, že bude mať menej poradcov, tak mení nejaké tradície ? Tie Vaše titulky sú bomba :-)))
ani neviem či mi " niekto " dovolí reagovať...to čo zmizlo, nijakým spôsobom nebolo v rozpore s pravidlami, takže som presvedčená, že to nebola náhoda, ale cielený zámer
Ahoj, práve včera jedna kamarátka navrhla, aby sme opäť išli na jeho koncert, v lete by mal byť v Pezinku. Mám veľmi rada jeho hlas, skladby a celkovo aj jeho - hoci je to už starší pán :-)
Ahoj, ďakujem za prianie :-)
Nech sa Ti v novom roku darí tak, ako si to sám predstavuješ.
Zdravím milý bloger :-)
Rodičov si nemôžeme vyberať, no okruh kamarátov, priateľov áno. Životom poučená to takto robím už pár rokov, a som so svojim rozhodnutím spokojná. Dnes máme babskú jazdu, témy budú rôzne a skončíme tak ako vždy pri téme... :-)))
Budúci týždeň mám " nabitý " rôznymi stretkami, no teším sa...budú aj ľudia, od ktorých sa dozviem veľa zaujímavého, a nechám sa prípadne aj poučiť.
:-))))) vidím koľko toho chápeš ty....neseď celé dni na Pravde, škodí Ti to...truhlík
Čičvák...svojim deťom si vysvetlil kto na Hirošimu zhodil atómovú bombu ?
Už prestaň fetovať zelený komediant...zabije Ťa to :-)))
predpokladaj to chceš, veď máme demokraciu :-))
môže Ťa to zaujímať, no je tak asi všetko
chápem, že doma držíš hubu, lebo Tvoja stará Ti nič nedovolí...ale mňa tým neotravuj :-)))
jej manžel sa volá Miloslav
Tento geológ je asi odborník vo svojej profesii, tak nech sa aj naďalej venuje " kamienkom ", no nech sa nemieša do politiky, jeho PS - názory Slovensko nepotrebuje.
Kým sa nestretne ( osobne alebo telefonicky ) Putin a Trump, tak sú všetky úvahy o stretnutiach Putin a Zelenský predčasné. Myslím si, že títo dvaja sa osobne ani nestretnú, pretože je to obrovské bezpečnostné riziko...ale mier bude podpísaný. A môže byť celkom kľudne podpísaný aj v Bratislave.
Opozícia sa zbytočne zavzdušňuje, ona o stretnutí / podpísaní mieru rozhodovať nebude.
Hlavne nech zdravíčko slúži, pán tréner :-)
Športový výsledok :-)))
A tu si prečo taký stručný ? Sukupčák :-)))
Odporúčame