Dvaja ľudia zomreli iba preto, že nejaká 22 ročná arogantná, nezodpovedná sopľanda si myslela, že jej patrí svet...som veľmi zvedavá ako skončí trestné stíhanie.
Dvaja ľudia zomreli iba preto, že nejaká 22 ročná arogantná, nezodpovedná sopľanda si myslela, že jej patrí svet...som veľmi zvedavá ako skončí trestné stíhanie.
ten počet hodín ma zaujíma...keď už píšeš, že vraj " okolo 7,2 eura "
súhlas !
Tým, že bude mať menej poradcov, tak mení nejaké tradície ? Tie Vaše titulky sú bomba :-)))
ani neviem či mi " niekto " dovolí reagovať...to čo zmizlo, nijakým spôsobom nebolo v rozpore s pravidlami, takže som presvedčená, že to nebola náhoda, ale cielený zámer
Ahoj, práve včera jedna kamarátka navrhla, aby sme opäť išli na jeho koncert, v lete by mal byť v Pezinku. Mám veľmi rada jeho hlas, skladby a celkovo aj jeho - hoci je to už starší pán :-)
Ahoj, ďakujem za prianie :-)
Nech sa Ti v novom roku darí tak, ako si to sám predstavuješ.
Zdravím milý bloger :-)
Rodičov si nemôžeme vyberať, no okruh kamarátov, priateľov áno. Životom poučená to takto robím už pár rokov, a som so svojim rozhodnutím spokojná. Dnes máme babskú jazdu, témy budú rôzne a skončíme tak ako vždy pri téme... :-)))
Budúci týždeň mám " nabitý " rôznymi stretkami, no teším sa...budú aj ľudia, od ktorých sa dozviem veľa zaujímavého, a nechám sa prípadne aj poučiť.
:-))))) vidím koľko toho chápeš ty....neseď celé dni na Pravde, škodí Ti to...truhlík
Čičvák...svojim deťom si vysvetlil kto na Hirošimu zhodil atómovú bombu ?
Už prestaň fetovať zelený komediant...zabije Ťa to :-)))
predpokladaj to chceš, veď máme demokraciu :-))
môže Ťa to zaujímať, no je tak asi všetko
chápem, že doma držíš hubu, lebo Tvoja stará Ti nič nedovolí...ale mňa tým neotravuj :-)))
jej manžel sa volá Miloslav
Tento geológ je asi odborník vo svojej profesii, tak nech sa aj naďalej venuje " kamienkom ", no nech sa nemieša do politiky, jeho PS - názory Slovensko nepotrebuje.
Kým sa nestretne ( osobne alebo telefonicky ) Putin a Trump, tak sú všetky úvahy o stretnutiach Putin a Zelenský predčasné. Myslím si, že títo dvaja sa osobne ani nestretnú, pretože je to obrovské bezpečnostné riziko...ale mier bude podpísaný. A môže byť celkom kľudne podpísaný aj v Bratislave.
Opozícia sa zbytočne zavzdušňuje, ona o stretnutí / podpísaní mieru rozhodovať nebude.
Hlavne nech zdravíčko slúži, pán tréner :-)
Športový výsledok :-)))
Odporúčame