dobre, že si to pripomenul, lebo mnohí majú " slabú " pamäť
dobre, že si to pripomenul, lebo mnohí majú " slabú " pamäť
nie ? a prečo ?
No jo Marcinková..... :-)))) ....iba kvôli Tvojmu mužovi ( a trochu aj kvôli svokrovi ) Ťa v Košiciach ešte ako tak šetria, ale už som počula aj dosť hrubé výrazy na Tvoju osobu....tak hamuj :-)))
Naď poskytol " zaujímavú " informáciu, a Lipšic zostal prekvapený.....VS niečo vedelo / nevedelo....no uvidíme, čo bude nasledovať.
súhlasím, mám podobné skúsenosti....bývalá spolužiačka, kamarát z detstva, sused....všetci sú v pohode a vzájomne nemáme žiadny problém
ako konkrétne im Tvoje deti pomáhajú ? ....aby sme sa rozumeli, účasť na nejakom pochode nepovažujem za pomoc....
ak by som bola majiteľka TA3, tak dotyčnú by som pred každým vystúpením podrobila skúške na alkohol a iné návykové látky......mala som možnosť raz túto dotyčnú osobne stretnúť a pevne verím, že podobnú možnosť už nikdy nebudem mať
To je dobré, že jej ruku nepodajú......aspoň ju ničím nenakazia :-))))
považovala som ho za celkom dobrého moderátora, a nikdy som neriešila jeho orientáciu, myslím si, že to jeho dnešné priznanie bolo zbytočné
si nudný.....tak sa musíš viacej snažiť :-)))
dúfam, že hlavne nick mirius si to pozrie
dojčenie je pre matku dôležité aj preto, že sa rýchlejšie sťahuje maternica.....po pôrode dôležitá vec....
Ak budú mať členovia komunity LGBTI právo uzavrieť manželstvo a právo adoptovať si deti, tak ako to zmení pohľad na nich u ľudí, ktorí na nich majú iný názor ?
ty " neako " nerozumieš aj iným veciam :-)))
Odporúčame