Pozrela som FB, či sa tam nejako náhodou nevyjadrila.....posledné foto je z 30.12.2021 spolu s Rizmanom, a ešte pravoslávnym veriacim venovala status....a odvtedy nič.
Pozrela som FB, či sa tam nejako náhodou nevyjadrila.....posledné foto je z 30.12.2021 spolu s Rizmanom, a ešte pravoslávnym veriacim venovala status....a odvtedy nič.
úprimná sústrasť sa vyjadruje, no nikdy NEPRAJE
skôr si myslím, že všetci o všetkom vedeli.....no zachovali sa ako ten pštros
Táto " osmička " nech si dá studený obklad na čelo.....hádam im to pomôže :-))
Zamestnanci MO SR môžu iba to, čo im ten trpazlík dovolí....taká je realita....hlavou proti múru sa žiaľ nedá ísť.
Vianoce....krásna skladba s pani Turzonovou,
Ďurko - Truľko.....prestaň slopať a nájdi si frajerku :-)))
Spoliehať sa na rezort obrany pri vyhodnocovaní pripomienok ?......nebuďte naivní, poznám ten " spôsob " a musím sa smiať :-)))
K Naďovi.....
kto ho osobne nepozná - možno uverí jeho klamstvám
kto ho osobne pozná - neverí ani jedno, jediné slovo
A to isté platí aj o Mikulcovi
v minulosti na dedinách každý každého poznal, nič sa neutajilo a ak vznikol problém tak sa riešil.....dnes ani poriadne nevieš s kým na ulici bývaš
„Dlhodobo sa zasadzujem o to, aby Slovensko a aj Aliancia mali s Ruskou federáciou vzťahy založené na otvorenom dialógu a vzájomnom rešpekte "......skutočne Korčok ? :-))))
ty tam choď a nech Ti vysvetlia ako sa koná vo veciach týkajúcich sa odstránenia stavieb