hanba samurajov
hanba samurajov
V 1968 nas russi označili za fašistov a prišli nam bratsky na pomoc
ten tunel bol vybudovany asi iba pre korčuliarov
film VLNY, teraz na na obrazovkách vašich TV
russ pohnojí a bude pšenica
kušuj zlobr :)
lož má šikmé oči
a už je to tu
Kanimůra Okamura
Tomio asi zjedol zlé sushi
Hayato a Osamo sa ospravedlňujú za svojho brata Tomia :)
A ostatní samurajskí bratia na neho nepovedia pekne slovo
tych russov zožerieme
deportujte toho šikmáčika
aj fico rád uvíta Ukrajinu v EU dezoláti, ked vás lapal tak vám pekne spieval
toš zasa si moravák nalial vínka
dezúrence moje malé osprostené :)
doma sa oslovujete v zdrobnelinách, ty dezolátko a pod., len zo zvedavosti :)
Odporúčame