Vláda sa zbavuje úradu, ktorý chráni oznamovateľov korupcie. V sobotu a bez upozornenia
Vláda sa zbavuje úradu, ktorý chráni oznamovateľov korupcie. V sobotu a bez upozornenia
starí komunisti sa tu šponujú ako na oslavach 1. maja
Konflikt na Ukrajine nemá vojenske riešenie.
Potkan v Kremli ma dilemu. Na Ukrajine nedosiahol žiadne svoje ciele a zaroven je ekonomika rozbitá.
Su len dve možnosti. Buď russko ukončí vojnu a skrachujú vsetky podniky vojenskeho určenia alebo bude bojovat dalej az do vycerpania svojej ekonomiky zavislej na uhlovodikoch a o to bude pad tvrdší. Tata vojna sa neda vyhrať.
ďalší Trumpov okopirovany plan, uz nepočitam ani kolkí v poradi
Kolonizácia Sibíri je proces, ktorý sa začal v 16. storočí po dobytí kazaňského a astrakhanského chanátu a pokračoval v nasledujúcich storočiach s hlavným cieľom získania prírodných zdrojov a expanzie rusského vplyvu.
vojna na Ukrajine je zastupnou vojnou proti Europe
podla mna to bol nejaky maďar keďze mu v krvi namerali baracku
russko má najväčšich trpaslikov, najrychlejšie hodiny, najväčšiu mešitu v Moskve a najrychlejšie rastucu moslimsku komunitu :)
dobre vies ze o Mazurekovi hlupáčik :)
Dnešnu fašisticku scenu na slovensku reprezentuje ulizany zberač jahôd a slaby influencer, toho času slúžiaci v Bruseli, teda kaviarensky povalač. Ani fašisti uz nie su to co byvali.
našej teplej fašistickej scéne, teda kotlebám a Replikantom, volicom duhoveho Peťka, by sa Hitler vysmial a nazval by ich pózermi
prorusské romantičky ktore podisali odmietnutie povinnosti braniť vlasť by sa ako prve vrhali okupantovi do naručia
Keď Napoleon vstupil do prazdnej Moskvy tiež si myslel že vyhral vojnu, bol to vsak začiatok jeho konca. Dnes chromtavý russák nielenze nedosiahol ani Kyjev ale nevie dobyt ani Donbas.
prorusski slniečkari stale dufajú ze mordor to ustoji ako predtym verili ze komunisticka utopia vyhrá nad kapitalizmom, tento smer sa nazyva zidealizovany romantizmus
russka imperialna vojna na Ukrajine je len kratkou epizodou v ludskych dejinach, po nej sa russko prepadne do kriminality a chudoby 90 rokov
to je na urovni povzdychu "Za komunizmu bolo lepšie" alebo predtym "Za Marie Terézie bolo lepšie"
Odporúčame