ešte aj za ručičku ho musi vodiť
ešte aj za ručičku ho musi vodiť
Súmrak malých bossov a budu sa ešte scvrkávať na Súmračnej
polčas rozpadu smerolúzy graduje
Sajonara fašomarxistická lúza
Šimečkova stará manka a gruzínske puče už tuším fašoSmeru nezaberajú :)
Šutaj odvádza skvelú opozičnú prácu :)
s tymto nazorom suhlasim že ficina zamava pred volbami vlajkou s hakovym krížom a Replika sa zasa nedostane do parlamentu
Mazurek a tučnučky Bartek su podla mna siamske dvojičky
ficina je znamy chamelenON
nackovia zo Smeru sa demaskovali a uz otvorene prebiehaju k Replike a Smer - antisocialna totalita ma problem
Tak sa zda že odkedy vojačik Peťuldo zradil voličov a odpratal sa na reprezentativnu funkciu tak Matúš Šutaj Exekucia na čele slabeho Hlásku nabera vodu ako Titanic
A to je len jedna z krajin BRICS :)
tak sa zda že po teplom Hlásku a SNS uz ani pes neštekne, ficko ich vysal poriadne
tretina podvodov s DPH v celej EU pripadá na slovensko
bombicovec s exekuciou, bolo ti to treba Matúško sa hrabať z rodnej viesky do politiky
kto odškodní dlh slovenska na železniciach?
svet plati dolarom a nie juanom
Odporúčame