Ukrajinske kineticke sankcie asi funguju
Ukrajinske kineticke sankcie asi funguju
ficko čo zasa taký skleslý a nasratý
ešte by mohol vytiahnut iluminatov a soroša
takže zasa budeme mať najdrahší benzin široko ďaleko
pre russokundy je nadpis članku ako sypanie soli do otvorenej rany
ja osobne by som si nekladol mantinely a vojensku prehliadku bez vojenskej techniky by som kludne vybombardoval
dufam ze bude hovoriť len a len o mieri
geronto povalači by mali povinne makať, netreba zabudať že sú najväčšou položkou na vyplatných páskach pracujucich
Bez Družby sme tankovali lacnejšie, kritizujú dopravcovia. Hrozia prudkým zdražením
russká ropa nebola nikdy lacná, tankujeme najdrahšie v regione
svetu vladne gerontokracia
napr russké investicie na slovensku nie su žiadne
aktuálne priemerné ceny benzínu (Natural 95) Poľsko: cca 1,38 € , Česko: cca 1,41 € , Maďarsko: cca 1,64 € , Slovensko: cca 1,68 €
senilny prezident našich ficotlebákov
Gašparkova SIS pracuje usilovne na diskreditácii oponentov
Kali a Šúchaj nožičkami maju čistú ryžu na ministerstvách
to môže vypravať jedine domasedom
ficko bude mať dalši dôvod sa hrbiť v Moskve
russko žne čo zasialo, skazu a mor
par striel Flamingo už dohovorí Kremlu
Odporúčame