takze bukvica ako náš Peťuldo, uz mi je to jasné :)
takze bukvica ako náš Peťuldo, uz mi je to jasné :)
sám by som lepšie nenapísal :)
Pelé je slaby lider a oklamal voličov
Ak je Ukrajina tráva, na ktorej súložia slony, Slovensko je v nej exkrement bájneho maďarskeho turula.
ficka s ľuďmi ako Vladimir Putin, Viktor Orbán, Benjamin Netanjahu, Si Ťin-pching či Donald Trump celkom autenticky spája spoločná túžba po slobode. Každý jeden z nich má racionálne dôvody obávať sa o svoju osobnú slobodu, prípadne o holý život, keby prišiel o moc.
ty si určite slonik, lebo máš chobot medzi očami :)
nie peťkulovec
fico sa sa kvalifikoval na lokaja svetových gaunerov ako píše Arpád Šoltesz
Zder haní PS ze je to strana gayov a lesieb a zatial jediny mne znamy homosexualny expremier a prezident v historii slovenska je Peťko šlápotka :)
Michal ešte ani nevladne a už ficoidi k nemu natahuju ruky, vsak tam nech sa stary vyžraty bolsevik o vas postará ako sluboval
so Zderom k chudobe a nikdy inak
Spravne, so spiatočníckymi fašobolševikmi sa nespolupracuje
Slovensko prehráva boj o nové projekty. Kríza práce sa blíži
máme najnižšie mzdy z V4 ale zato najvyššie odvodové zataženie, ďakujeme Zderackym sudruhom
so Zderom nás čaká suverénne najchudobnejsia buducnosť a slabi influnceri z Repliky tiež nepojedli mudrosť
pre miliardovy dlh v zdravotnictve Zder kradmou rukov zavadza poplatky u lekarov, cerstvá novinka :)
keď budeme chudobincom vychodnej europy potom nech na ulici odo mňa zderácka gerontosedlač nepyta na rožky
denna davka agitacie za korupcnika Zoroslava a fašistov z Repliky musí byť, nie
uz ani firmy nechcú platiť tento model kubánskeho socializmu, kde vocca sa kúpe v zlatej vani naplnenej eurami daňovnikov
V chudobe ale zato s pálenkou v ruke veselo ako na Luniku IX znie komunistické heslo Zderu NSDAP
Odporúčame