Sputnik :D :D
Tak tak, ani si neviem predstaviť čo teraz robí Vladko. Absolútne nikto sa ho nezľakol, nikto nemá voči nemu rešpekt, a a ako už vieme, nepotrebujeme ani jeho plyn. Posledná a zúfalá vec ktorú môže urobiť je, že vytvorí nejakú vypätú situáciu. Fakt by som ako nechcel byť v jeho koži.
Zas to Rusko, vymýšľajú si drsné príbehy aby vyzerali dobre pred menej inteligentnými ľuďmi xD Niečo ako keď si deti na základnej škole vymýšľajú príbehy, že čo robili cez víkend, aby si ich aspoň niekto všimol :D
Nuž, opýtajte sa agresora Putina či sa schyľuje ku konfliktu xD pokiaľ nenapadne Ukrajinu, tak nie
ten Pelegriny o čom hovorí? O akej demokracii? Vláda má ústavnú väčšinu, normálne prijala zmluvu. Ich moc pochádza z ľudu.
hrdo a s úsmevom, ukázali sme svetu že sme západ, nie kamarát ruskej čvargy
"ludia chcu zit v pokoji. a nie s agresorom" a presne preto bola podpísaná zmluva. Komáčsky agresori z východu dostali po hube
som hovoril že rusofilom ostanú len oči preplač :D Ani kremeľské dezinformácie nerozhodili vládu
no, v potratoch sú za opicami, ale za boj proti agresorovi z Ruska majú obrovský rešpekt
jáááj pre toto si bol v Moskve :D
možno, údajne. Určite sem Amerika a NATO dajú všetky jadrové zbrane :D Do zemi kde je asi najväčší pomer rusofilného obyvateľstva z NATO.
asi si buduje portfólio na komedianta, ktorým sa stane po tom, ako už pre neho nebude miesto v Smere :D
čo prosím? :D https://zurnal.pravda.sk/rozhovory/clanok/56…
ako nechcel by som byť rusofilom v týchto dňoch. To musí byť len plakanie 24/7 :D
typické komančské taktiky. Dezinformáce a prekrúcanie.
aha, takže keď sa hokej bude hrať na betóne a bez svetiel, s dvojnásobne širšími bránami, tak všetci mali rovnaké podmienky :D
vojenských nie ale obranných áno. Prečítaj sem tam knižku, a nauč sa čítať s porozumením.
Čo prosím? Aké rohlíky zas? Ako sorry ale tieto komáčske múdra o peniazoch a financiách sú tragikomické :D
Odporúčame