Ja si myslím že každý v demokracii má právo na svoj názor , nielen Nikolsonova a Matovič hoci túto dvaja slinia poctivých a cestnych
Ja si myslím že každý v demokracii má právo na svoj názor , nielen Nikolsonova a Matovič hoci túto dvaja slinia poctivých a cestnych
Akým právom kontrolujete moje príspevky ,to sme dospeli vážení občania SR , ešte niesu pri moci už nás kontrolujú.
Žiadne vulgárne slová som nepoužil prečo ho nezverejňuje! p.Fico uz sme cenzurovani čo sa deje v tejto republike! . p Danko či sa deje ked už nemôžeme písať svoje názory!;!!?!!!!!!.
Prečo ťa cenzúra.kde sa podela sloboda slova , len opozícia ma slobodu slova a slobodu názorov!??? Už je tu anarchia , ? A tomu hovoríte demokracia? Už je pri moci Galko,,? Už nás odpocuva;;;!!!!!??
Odkedy sa Kiska stal prezidentom , " podkopuje " nohy vláde R.Fica . nič nové pod Slnkom
Stránke 21 Kiska nemal žiadny prejav ,len vyzval vládu ktorá bola zvolená v riadnych DEMOKRATICKYCH
voľbach aby odstupila a je za predcasne voľby. Jednoznačne ako hjena zneužil tragédiu dvoch mladých ľudí na posilnení absolútnej moci .
MostHit žiadate odstúpenie Kaliňáka , uvedomujete si co tým spôsobuje? Že sa nevyšetra daňové a predvolebné podvody Kisku to chcete ? Ver preto Kiska a celá opozícia žiadajú odstúpenie Kaliňáka a kydaju naňho všetko možné len aby odstupil lebo sa boja že im na ich machinácie .
p Fico kto zaplatí ten plyn ktorý dávame Ukrajine ?
Najlepšie by bolo keby odstúpil Kiska ,za daňové a predvolebné podvody , uzernictvo , pozemkova mafia pod Tatrami. A tento tzv. prezident ide hovoriť i nejakej čestnosti , veďt je len hanbov a od nedele aj buricom spoločnosti . Čo je to za prezident ked vyzve vládu ktorá bola zvolená v riadnych DEMOKRATICJYCH voľbách zvolená . Veď taký prezident by mal byť trestné strúhaný za poburovanie národa . Prezident ktorý by nás mal spája tak nás rozdeľuje . Odstupte p.Kiska lebo privediete tento národ do nešťastia. Je Vasov hanbov že túto vraždu ste zneužil na pilitikarceniev a na pokus o ucchitenie absolútnej moci, tu má len Porosenko na Ukrajine , zamyslite sa občania kto sedí na stoličke prezidenta SR.!!!.
P.Kiska vy a Sulík ,Matovič, špión Galko ,Nikolsonova vseveduca Renisová robíte stejto vraždy politicku sov , vy ste prvý verejne vyzval na predčasné voľby či je od Vás ako prezidenta SR trestuhodné . Veď Vaše vystúpenie o.Kiska nemalo nič spoločné a tragedoivu novinára. Jednoznačná ste zneužil funkciu prezidenta SR..
Triler. nepreplo: ale prečo chce Kiska predčasné voľby ? Prečo hce sa zbaviť Kaliňáka ! Prečo polarizuje spoločnosť , to róbi prezident ? Ten by mal národ zjednocovať, upokojovať a nie štvať proti riadne demokratický zvolenej vláde.vo volbach. To robí Porosenko na Ukrajine kde štve ukrajincov proti Ruskému obyvateľstvu na Ukrajine a podporuje fašizmus.
Máte plnú pravdu je to aj môj názor , ale čo stým necháme to tak,!???
Podľa vystúpenia Kisky je jednoznačne že za všetkým týmto svinstvom stojí on sám . Pozor občania SR na scentiologa p. Kisku. Pred voľbami prezidenta ktoré Kiska pravdepodobne zneužil nás nato upozorňoval .predseda vlády Robert Fico. A dnes sa nám scentiolog Kiska ukázal v plnej paráde.
Kiska by mal odstúpit z funkcie prezidenta už len za daňové podvody, za vyhlásenie že SR je mafiansky štát.a nájme polarizáciu spoločnosti.jednoznacne "podkopuje" nohy tejto vláde a podporuje Sulika , Matovica , opozíciu. Že ziada rekonstrukciu vlady ? Áno veď kto mu po odvolaní Kaliňáka dokáže jeho daňové a predvolebné a podvody . Zneuzivanie lietadla na súkromné lety . Čiže Kiska sa tiež pridal k tým ktorý sú schopní zneužiť rodinu tragédiu na uchopenie moci. Vystúpenie Kúsky považujem za vyhrážky Vláde SR ktorá vznikla z riadnych parlamentných volieb.
Už len ked dobre počúvate SULIKA nikdy mu nešlo o bežného občana len o podnikateľa milionara a hlavne o zrušení zákonníka práce . Kde bude mať právo len zamestnávateľ a občan povinnosti to chcete? Nedajme sa opiť rožkom.
Prečo sa vrazdov Valka nezaoberali výbory N R , to robíte z ľudí idiotov ! ? Veď všetko čo sa tu deje je pripravený prevrat, Tak sa chce Sulík a celá opozícia na čele s Kiskom dostať k moci ? A tak zakryť daňové a predvolebné podvody hovorcu Butora .pána prezidentského paláca .To vy občania SR nevydite,,? Ako hovorca Butoru hce spolu so Sulikom získať absolútnu moc a zneužívajú nato tragédiu dvoch rodin .Ich vystúpenia v STV to jasné dokazujú že im nezáleží na vyšetrení obludnéj vraždy ,len ako sa dostať k moci ,a tu my občania SR si musíme dať pozor na týchto dobrodruhoch na čele s hovorcom prezidentského paláca.Teraz ked sa už dvyha ekonomika klesá nezamestnanosť ,zvyšuje sa min. Mzda nedajme si to zobrať takými ľuďmi akosi, Galko ,Sulík,Matovič,Kiska ktorý bez súhlasu nás občanov SR súhlasil s vybudovaním USA voj.zakladni čím ohrozuje bezpečnosť SR. A co jeho daňové a predvolebné podvody ?
p.Zitnanska mali by ste zvážiť situáciu v spoločnosti , a nemali by ste len tak ľahko odísť z boja , či chcete aby sa k moci dostali Galko , Sulík, Matovič .atď. to by bolo nešťastie pre nás obochsnov SR.
Odporúčame