Kňažko,Nesrovnal a tá sieťová-všetko jedno...
keby to nerobili,tak nemajú také veľké DLHY !
Nepochopil si.Príspevok nie je ironia,ale plný súhlas s Tebou,STV je najlepšia od revolúcie.
Veru tak,máš pravdu. Potom im zostáva viac peňazí na ich veľkomaďarskú politiku,."podporu" ,.teda podnecovanie maďarských menšín v okolitých krajinách na rôzne formy samostatnosti-od školskej,kultúrnej až po samosprávnú-územnú.
Súhlasím lado.STV je najlepšia od revolúcie a najlepšia so všetkých súčasných slovenských.Nemala by sa však zhovaďovať na programe STV 2 Hríbovou reláciou Pod lampou.
Nech sú,existujú.Ale nech nelezú zo svojimi láskami a požiadavkami na ulicu,verejnosť,do medii,nech sa majú radi až do konca svojich životov.To im prajem.Zdraví,slušní ľudia musia ich rešpektovať avšak len vtedy,ak budú oni rešpektovať názor,požiadavky vačšinovej spoločnosti na nich.
Pravdepodobne sa bloger díval na RTVS,tú tohotýždennú štvrtkovú Hríbovú Pod lampou.Súhlasím s ním,bol to odpad najvyššieho stupňa odpornosti.
Urob si bábiky Fica a Harabína,Potom pichaj do nich ihlice,zaklínaj.Odbavíš sa rýchlejšie, ľahšie,učinnejšie ako písaním blogov
Pomáhať gorilám je prijateľnejšie,ľudskejšie ako preferovať hríby.Gorily nás neotrávia,hríby môžu..
ak skončí štvrtá,tak to bude veĺký sieťový úspech.
Ďakujem za odporučenie.. Inak tá bratislavská sieťová nevie ani rozprávať
Teda koho.To nám môžete predsa povedať,aj keď si nie bratislavský volič.Som mimoriadne zvedavý na meno toho,ktorému je vlastná demokracia a jej pravidlá.Tiež si myslím,že ste rovnaký,ako ten grafoman Krištofík.Nebývate v Bratislave,nepíšete o voľbách primátoroch,poslancov z miest vašho trvalého bydliska,to je Vám obidvom asi ľáhostajné,miešate sa do záležitostí bratislavčanov,radíte im,ako keby nemali vlastný rozum.,vlastné videnie.
Pamflet.Nič iné.
P.K by mal nám odporučiť,ktorého zo súčasných kandidátov na primátora ako nepodplatitelného,bez záujmu obohatiť sa vo funkcii by sme mali voliť,rep.koho sa rozhodol voliť on...A budeme vedieť na čom sme.Verím,že neodmietne túto výzvu,lebo inak si to vysvetlím,že je to len blog proti Ficovi,Smeru,Ftáčnikovi a on sám-spravodlivý sa primátorskej voľby nezúčastní.
Na Ukrajine narastá všeobecne a zvyšujúcej sa početnosti odpor proti vazalskému pravosektorovému Waltzmanovému režimu,krytému banderovcami, nacionálno-.fašistickou luzou.Obyčajní,slušní občania Ukrajiny sú proti bratovraženiu,podporovaného USA,EU a bohužial,na hanbu Slovenska aj jeho politickým a treťosektorovým protislovanským odpadom,
Prdy najvyššej triedy smradlavosti do papagája názorov janusovskej opozície.
Drogy,menštruácia,čo Ty vieš? Bol si tam? Nemôže byť to príčina agresivity ženy ako takej?Nezastávam sa však policajtov,akciu zbabrali,neporadiť si zo ženou je hanba,zaslúžia si trest.
Pravdu máš.V USA sú takéto policajtov zákroky bežné nikto neprotestuje.-viď videa,filmy,realitu. Ruky za hlavu,otočte sa a putá.Zákony chrania policajtov,občania to rešpektujú
Pravdepodovne by slovenských vojnových štváčov,podporovateľov Waltzmana,banderovecov,pravého nacionálmneho sektora Ukrajiny na čele s Dzurindom,Mikošom,Kaníkom,Dulebom,Šebejom ,Kyskabútorombaťom,treťosektorákmi z pod hory Sion a Sme trafil šlak,keby Slovan- Putin navštívil Slovensko a videli by jeho spontánné priajatie obyčajnými ľudmi,Slovákmi,Slovanmi.