myslím si,že tvrdá cenzúra zavedená súčasnou vládou a jednostranne "naladené"edia prezentujúce jedinú pravdu sposobia taký odpor verejnosti,že vo volbách dajú skutočne svoje hlasy niele Smeru a Hlasu ale aj kotkebovcom a Uhríkovcom
myslím si,že tvrdá cenzúra zavedená súčasnou vládou a jednostranne "naladené"edia prezentujúce jedinú pravdu sposobia taký odpor verejnosti,že vo volbách dajú skutočne svoje hlasy niele Smeru a Hlasu ale aj kotkebovcom a Uhríkovcom
Rusi teda prídu o vela.Nebudu sa už môcť to čo naučiť od svetoznámych slovenských vedcov,ruskí študenti nebudú môcť študovať na slovenských VŠ,Univerzitách,ktoré patria medzi najkvalitnejšie,najvyhľadávanejšie na celom svete
Mierová misia vojenskej organizacie NATO na Ukrajinu?To môže navrhovať len nenormálný,nezodpovedný politik,vláda!
Lebo podla neho aj ruskí športovci,dokonca i telesne postihnutí nie obyčajní ludia a je správné, že sú diskriminovaní,vvlúčení zo športových súťaží!!!!
Ale Kolárovi treba uznať-pochvaliť ho,lebo údajne celý jeho hotelový ubytovací,reštauračný priestor na Donovaloch dal k dispozícii ukrajinským utečencom a rozhodol sa vraj z najomných bytov,ktoré za 2 roky vystaval až tisíc dať tiež im k dispozícii..do najmu zadarmo,pokým si nenajdú na Slovensku zamestnanie...Toto všetko z skromnosti jemu vlastnej v diskuzii pre TASRneuviedol!
V politických názoroch sme na opačnej strane,ale s týmito Tvojim slovami,názorom plne súhlasím!
Trapas,velikánky trapas.RTVS.Rovnako ako tie televízné večery s Havranom.,komentátorom sorosovského Sme !!!!!
Tie %-tá OL-NO sú skutočne neuveritelné..realita je pravdepodobne na úrovní strany Žaľudskoremišovskej...
veru tak.Určite v okoli Malaciek či Sliača veríme v cudnosť slovenských žien a dievok.........žiadne potomstvo od amerických vojakov bielej i čiernej pleti......
Media sa snažia zpravami,komentármi, navodiť dojem,že Rusi vojnu prehrávajú,že čoskoro požiadajú Ukrajinu o prímerie sa možnosť slobodne sa vratit do Ruska.Ba čo viac prestanú hovoriť aj o ruskom Kryme,Luhansku a Donecku...Pri ich obrovskej snahe podávať" správne" informácie však najma televízným spravodajstvom a fotografiami zasielaným vojnovými spravodajcami v zápati a sústavne vyvracajú vojenské uspechy Ukrajiny dokumentujúc to zničenými mestami a ludskými obetiami"ustupujúcimi"Rusmi a pokračjúcou utečeneckou anabázou
len tú zlodejinu mu nejak dokázať..........
Z večerných TV sprav sme sa dozvedeli,že po boku ukrajinskej armády bojuje vyše 20000 dobrovolníkov z 52 štátov sveta.Bolo by zaujímavé tieto čísla mať od tých čo to dávali"dokopy"podla jednotlivých štátov.Lebo určite sa tam vyskytujú tiež slovenskí dobrovolníci.
Čo v poslednom čase vyvádza RTVS v diskuziach,komentároch ,vybere hostí pripomína roky normalizačné v Československu po r.1968.Žiadnu licenciu novú RTVS na oblbovanie občanov nepotrebuje
Dochodcov je okolo 1,4 mil.----na akých 170 tis. dôchodcov myslí pani Remišová? Tí,čo v živote nepracovali,alebo len málo,či pracovali a neodvádzali"živnostnícké" dane,atď.Je vysokopravdepodobné,že pani R.má myslenie pomýlené.
Vieš kto bol Godra?Čo Ti urobil tento národovec?
Mikaele gratulujeme,Petre zo srdca ďakujeme!
ano,ale ustav v Pezinku je s tradíciou a jeho rodina z Trnavy na navštevy to má blízko
Do basy sa nedostane.Má pripravené lekárske dobrozdanie.Na ustavné liečenie,pobyt.... v peknom prostredí-pod Malými Karpatami
Je potrebné objektívne priznať,že pandémia a ukrajinsko-.ruská vojna padli matovičovskohegerovskej vláde ako nôž na krk-čo najhoršie.že ten krk bol,je v historri Slovenska najmenej odolný,slabučky-nemá oporu v dvojitom premierovi,ministroch.,ktorí povačšine sú slabí odborníci a ešte slabší manageri.Po pravde- každá iná vláda- slovenské bývalé,ovela schopnejšie-pravicové i ľavicové by mali počas súčasnej pandemie vojny značné problémy.-len stým rozdielom,že by mail ovela vyššiu dôveru občanov,ktorí by im viac verili,podporovali . Vyše 80 % tná nedôvera .ktorú matobičovskohegerovská vláda"získala za 2 roky"vládnutia"s nou nepohla,robí za výraznej pomci jej slúžiacej parlamentnej poslaneckej vačšine v týchto dňoch chybu za chybou!
Ano,tá rekcia Korčokovho ministerstva,že."Slováci tým zhanobením pomníka padlým vojakom Č.A", reagujú na napadnutie Ukrajiny Ruskom bola nezodpovedná,neskutočne hanebná.,nezodpoveda názoru Slovenska.Ak tak uvažuje Korčok,vláda SR a prezidentka/zostala ticho/,tak im odkazujem,že Slováci sú slušní ludia,zachovávajú úctu k mrtvým,padlým,nie sú zaslepení nenávisťou.Aby bol jasné.Odsudzujem napadnutie Ukrajiny Ruskom a tiež napadnutie Srbska EU a Nato/ s prispením v to čase Dzurindovho Slovenska/
Odporúčame