Národné,pronárodné,patriotizmus je niečo, s čím sa súčasne vládnúci nestotožňujú,je to pre nich pojem cudzí,Bohužial aj prezidentský palác.
Národné,pronárodné,patriotizmus je niečo, s čím sa súčasne vládnúci nestotožňujú,je to pre nich pojem cudzí,Bohužial aj prezidentský palác.
ano-s tými chobotinami to ozaj prehaňajú....,tí koaličníci,ktorým zostala aspoň štipka zdravého rozumu sa za akcie organizované"skupinkou" hanbia....vysledok protioopzičného ťaženia je a stale bude vačší.---narast preferencii Smeru!Už sa dá uvažovať,že niekto z vládnúceho trumvirátu Lipšic,Matovič,Mikulec je zakuklený smerák!
Matovič ho poslal prerokovaťso všetkými nemocnicami návrh stratifikácie. Začal tam,kde nemajú z nej obavu,strach-v UNLP Košice.Tam určite odobria jeho plány.....nezačal s nemocniciami.mestami,okresmi kde je strach,kde sú protesty
Tvoj vzor sú určite pročkovci-slušnosť je pre nich pojem neznámy
no od M.Kováča nemal ďaleko......
Na vyjadrenia,postoje pani prezidentky sa treba pozerať z pohľadu záujmov,cielov Progresívného SlovenskaEset a zaplotovej ambasády.Matovič/Heger/ nie je ich kôň,.pravdepodobne už majú vyhliadnuého iného.
som odporca súčasnej vlády,koalície a tiež prezidentky,ktorá ich jednostranne podporuje a tým sa spreneveruje prezidentskému slubu byť nadstranníckou.Ale Tvojím neslušným prirovnaním nesúhlasím!
Pán"politog" má pravdu.Pani prezidentka už nemá čo Smeru,občanom Slovenska k referendu čo viac sama povedať.O jej viac musia rozhodnúť iní,halvne zaplotovoambasádoví.......
UK-to je aj študijne aj kultúra.Tá jej časť má tiež ministerku za všetky drobné.Milanovú.
vo vláde riadenou laickým kazatelom-.predavačom vodkyspolu s nadejným pacientom známeho zariadenia v Pezinku.Vo vláde,ktorá ma najnižšiu dôveru občanov v historii Slovenska-.len 15 %-tnú s vysokým.predpokladom isť s ňou ešte viac dole......
Študentom dávali volno,posielali ich do ulíc na Šeligove a Matovičové uličné a námesťové protesty proti vládam Fica a Pellegríniho.Niektoré fakulty UK bol priamo spoluuorganizátori protivládných akcii...čo k tomu povedať? majú,čo chceli,čo pomohli aktívne vybojovať
Si schopný dokazať opilectvo Fica člankom klipom, fotografiou z medii či socialných sietí tak ako sme to videli Slotu ,Dzurindu , Šeligu ? Urob to prosím! Nachytať Fica opitého-tak to by náš politický bulvár velmi dlho klúčová sprava,dlhp by z nej žili!
Špecialný prokurator M.Šurek mal k dospozícii prepisy odposluchoch,vari nie? Veríš,že neinformoval priameho nadriadeného Lipšica,ešte pred ich zaslaním UŠP?
Nuž.Fico by mal reagovať jednoducho. Prečo sa nevyšetruje strata rozumu poslancov Dostála a Nichlolsonovej,prečo to tí dvaja taja,nepriznávajú,napriek tomu,že tá ich rozumová strata je verejnosti,mediam,tým aj polícii dhodobe známa...
Pán Daniš by si mohol uvedomiť,že utoky na Fica prinášajú jediný efekt.Preferenčné body pre Smer,mínusové pre strany koalície a najma vlády.Ale uznávam,že Fico nemal racionálný dôvod nepriznať verejne prekonanie Covidu,určite by to Smeru a jemu osobne nijak nepribrzdilo sústavne sa zvyšujúcu popularitu,preferencie!
Vyzerá to tak,že moc v štate preberá do svojich rúk Lipšic.Matovič žijúc vo svojom svete intríg a na socialných sietach si to vôbec neuvedomuje a ďaľší skupinkár Mikulec na uvedomovanie proste nemá
Koho podriadený je špecialný prokurátor Michal Šurek?Vari nie Lipšicovi,jeho UŠP?Tak načo sa Lipšic vyhovára- snaži preniesť vinu za únik informácii?
To je ten istý Kollar,čo zvolal zasadnutie parlamentu koncom minuleho roka aj so 6-timi pozívnými covid koaličnými poslancami ako tento súčasný Kollar,ktorý zasadnutie parlamentu zrušil,predbežne do 2.11.2021 z dôvodu covidovej pozitivity jednej poslankyne?
Odporúčame