Co tam nejaký Vnuk? Pravdu o SNP napísali len Husák,Pelzár,Kovač/brat prezidenta Kováča M.st./Závacká,Meštan,atď..
Co tam nejaký Vnuk? Pravdu o SNP napísali len Husák,Pelzár,Kovač/brat prezidenta Kováča M.st./Závacká,Meštan,atď..
Obchodníkovi so zbrańami-cudziemu štátnému príslušníkovi kto povolil v Česku skladovať"tovar" v muničnom sklade? Rusi,Bulhari,alebo Češi? Odpoveď jasná,neuveritelna benevolnosť českých štátných orgánov,inštitúcii od colníkov,cez tajné služby.,až ministerstvá zahraničných vecí a vnutra.Mrzí ma .že Slovensko ustami prezidentky,premiera a ministra zahraničných vecí označillo za vinníkov v tejto kauze Rusko!
ešte lepšie-tým politologom,masmedialníkom,socialným pracovnikom.... dva tituly--Mgr.,Plg. Magister,Plagiator.
Heger má obrovskú šancu zalíškať sa "ambásadovým".Dá prešetriť výbuch muničného skladu zpred 10 rokov na Slovensku s tým,že to bolo dielo-sabotáž vykonaná ruskými hrdlorezmi- agentami
V prípade kauzy Baťová,či muničný sklad v Čechách nemlčala . Tiež urobila slovenskému národu službu,na ktorú sa nikdy nezabudne.Bývalého premiera vymenovala za ministra financii
Máme predsa vedkyńu hodnú Novelovej ceny.Za prácu,výskum "Dialkové laboratorné zisťovanie kvality liekov a vakcín".Pani Baťovú.
Ktorým nie? Možno myslíš na tých,ktorým nevznikol nárok na dôchodok v zmysle platných kriterii......
Zvolenčania sú ako tím lepší.V životnej forme hrajú v súčasnosti ich viaceri hráči.Viedensky,Tibenský,Zuzin,Kelemen......to musím ako slovanista športovo uznať
Nie je priemerný dôchodok vo vyške 460 eurí,teda sumy ktorá mala byť na zaklade rozhodnutia bývalej smeráckej vlady a vačšinou v parlamente/za aj Sme rodina a OL.NO/ vyplatená každému dôchodcovi ako 13.dôchodok v decembri 2020?
Zastanem sa Naďa.Tých jeho 57 je vyššie ako Remišovej,či Mikulca!
Všetko zatial kecy o tej Astra Zeneca......kým to nepotvrdia slovenskí vedci na čele s pani Baťovou na zaklade ich kontrol minimálne v 40-tich štátoch sveta.Až potom to bude pravda
"obchodník "so zbraňami,Matovičova a ambasádová opička-ktože to len je?
Rozhodne nie je normálne veriť,že Rusi povraždili v Donbase 14000 občanov ruskej národnosti-Slovanov
Smrtiace nebezpečenstvo Matovičovi a jeho s.r.o OĽ-NO nehrozí od Smeru/Hlasu, od mimoparlamentného Progresívného Slovenska zaštitovavaného prezidentkou,Esetom a jeho Denníkom N.Tiež lojalitou koaličných spojencov.hlavne SaS a Za ľudí by si nemali byť olńaci presvedčení..Záver?.Pani Beňova a spol. by sa mali venovať smrtiacemu pre nich nebezpečenstvu.
Naopak.ŠUKL treba dať svetový punc.Svojimi možnostiami-technickými,odborne kádrovými dokaže predsa ohodnoťoť kvalitu,liekov.akcín aj na dialku.veď tak urobil so Sputnikom,keď zistil a do sveta pustil oznámenie že v 40-tich mimoslovenských ústavoch boli Sputniky sp
oločné li
ch zložením len názvom!
môže byť štastná,že tie kvety neboli "vakcínované" novičokom!
Je samozrejné,že vzhladom na svoju politickú minulosť a niektoré s ňou spojené "škandáliky" nemal Lipčic ani privoňať miestu špecialného prokurátora,z ktorého má neobmedzenú možnosť svojim neprajníkom sa pomstiť!
Odporúčame