O talianoch si myslim svoje, ale ludia uz zacinaju otvarat oci aj na zapade a vidia, kam ich tie "demokratické
reformy" doviedli a aký "systém" im tam slnieckari&mafia vytvorili.
O talianoch si myslim svoje, ale ludia uz zacinaju otvarat oci aj na zapade a vidia, kam ich tie "demokratické
reformy" doviedli a aký "systém" im tam slnieckari&mafia vytvorili.
ziadne osoby zverejnovat nemusia ... lipsic uz ma urcite "scenar" tejto frasky v sufliku
opozicia ludom uz svoje "schopnosti" ukazala .... vid napr. privatizacia,"gorila","sitka", "dane" ... len zial, ludia zabudaju. Treba si len oprasit pamat a pozriet "figurky" ... nestaci, ze zmenili znacku.
nie 3, ale takmer 30% ... a toto cislo paradoxne, s kazdym "kopancom" od "demokratov", stale rastie (heh, jedneho by uz z toho roztrhlo;)
Najprv vraj polarizoval spoločnosť Mečiar, potom to bol Dzurinda ... najnovšie vraj premiér Fico. A kto bude ďalši, hmm? A kto porarizuje spolocnost v rakusku, nemecku, francuzsku, taliansku, uk ci v usa? nie je uz cas otvorit si oci a mozno toho "polarizatora" v skutocnosti hladat niekde celkom inde?
za co? Blba otazka v spojitosti s podvodnikmi a mafiou, nemyslis? tam nemusi byt "za nieco" ... tam by bolo skor zaujimave na co a komu;)
Ako pises ... je to v prvom rade o ludoch, o nas samych. A politika je len zrkadlom nas a nasich zlyhani. V podstate sa spravaju len tak, ako to my chceme a ako to my robime. Keby narod nechcel korupciu a spinu, davno tu nie su.
Ale na druhej strane, v tomto nie sme ziadna vynimka, nie sme o nic horsi, ako ostatni ... deje sa to rovnako vsade okolo nas (a netreba si veci idealizovat). A je jedno, ci je narod maly, alebo velky ... Ti "velki" maju len vyhodu, ze si mozu dovolit viac, a ze maju tu moc a prostriedky, ovplyvnovat aj tych mensich. Na slovensku dnes "cely svet" riesi vraj taliansku mafiu ... mmm ... nuz, a ako ju svet riesi (a riesil niekolko destaroci) u seba doma? Staci sa len pozriet na aktualne vysledky volieb v ITA
neboj ... nezrusi sa nic. Sucasna opozicia totiz vladnut nie je schopna a nebude mat k tomu mandat. Mozno chvilu, ked ich tam podrzal pan prezident. Aj to by sa zrusili velmi rychlo sami.
Tu ide zjavne len o to, ze niekomu zacina "tiect do topanok" a umelo zivena aura o čestnej a zodpovednej opozicii, ktorej vraj ide o ludi, dostavaju postupne, ako sa vynaraju na svetlo dalsie a dalsie informacie,coraz vaznejsie trhliny ... a sance, dostat sa este niekedy k moci normalnou cestou sa rozplyvaju. . A tak sa hra o cas, o to, komu ostane v ruke cierny peter.
neviem aku relaciu si sledoval ty ... ja som ale videl len afektovanu a doslova zmyslov zbavenu Luciu, s fotkou sporo odetej slecny, ktora sa okrem bezradneho omielania jednej frazy nezmohla na jeden normalny argument. Byvaly ex jej posunul nejake info, ale zjavne si to zabudla docitat, lebo ked sa zverejnilo, odkial klbko nitiek vedie (mimochodom, nie prvykrat), akosi dosli argumenty a nastupil uz len krik a urazky.
No a k tomu tvojmu prikladu ... ty uz vies aj kto a preco vrazdil? Alebo len povedali na tlacovke?! Daj nejake info. A nezabudaj, velky krik a randal este neznamenaju pravdu ... skor naopak.
Koho podporuje “strycko Sam” je dávno jasne ... tu bugi ťahá za kratší koniec a osud jeho strany je uz zrejme nezvratný. No s tou priamou umerou medzi veľkosťou bordelu a veľkosťou ”sponzorských dotacii “... nerozumiem,čo ta na tom prekvapuje . Takto to predsa funguje uz pekných pár rokov v celom svete ...
Zial, ideš dávno po funuse ... sponzorské milióny od šulina na PR pre mafiu sa uz minuli .
presne to spominam ... moze, ale aj nemusi byt astma. Moze byt cokolvek ine ... a nemusi byt dokonca celkom nic. A podanie urcitej latky jednoducho moze "vylepsit" tento stav, tak u choreho, ale tiez aj u celkom zdraveho cloveka, ktory to vobec nepotrebuje.
ale laska po moci prekona vsetky prekazky;) zvlast, ked obaja hlavni protagonisti tohto dojemneho vztahu, maju uz svoje politicke hroby vykopane a vedia, ze uz nie je co stratit.
presne tak ... jedna vec je humor, druha hlupe cielene urazky. Tazko povedat, aky je zamer tvorcov (teda okrem $$$), ale myslim, ze toto Trumpovi nijako neublizi, skor naopak. Akurat to este viac polarizuje US spolocnost a ostatnym to moze byt ukradnute. Ale uz by si naozaj mohli novinari odpustit toho "najmocnejsieho muza planety"
trocha mimo si ty ... hodnoty vitalnej kapacity pluc vobec nie su 100% u "zdraveho" cloveka. Hodnoty namerane pri spirometrii sa lisia od osoby k osobe a zavisia od celej rady faktorov. Dolezity je pomer a tiez vyvoj v case. Vo vseobecnosti sa napriklad az hodnoty pod 75% povazuju za patologicke a aj to este vobec nemusi znamenat astmu. Takze tak ... A je pravda, ze urcite medikamenty vedia tieto hodnoty ovplyvnit, ci vylepsit - u choreho ale tiez aj u zdraveho jedinca.
Cesi is volia, koho chcú .... o tom je snáď demokracia , alebo? A uz toho Zemana toľko nepochovavaj...
Akosi som si nevsimol, ze by Mika zacal nieco robit s RTVS. Mozno okrem toho, ze "presmeroval" toky a prihral kseftiky svojim ludom. Vyvážené a dobré správy? Myslíš to preberanie z CTK? A vrcholom tvorby sa stali (niekolko krat reprizovane) Milujem Sovensko, 5 proti 5, ci tebou spomenuta Zem spieva (nic take velmi uspesne ani prevratne som tam ja osobne neobjavil) Z mojho pohladu to ide s verejnym rozhlasom aj televiziou uz par desatroci dole vodou, bez ohladu, aky riaditel tam sedel. Mali sme tu vizie o tretom, stvrtom kanaly ... mam vsak pocit, ze obsahovo nevieme zaplnit poriadne stale ani jeden.
Ešte to žial s tým odmietaním až také horúce nie je. CDU aj SPD majú stále veľkú vačšinu. Aj keď proces je už nastúpený, myslim si, že ešte tentokrát to Mutti Merkel a Schulz nejako ustoja. Ale verím, že ďalšie zvyšovanie daní a pokračujúce vítanie nových "infiltrátorov" už nemcov preberie. Kým ešte nebude neskoro...
Horáčka prišla osobne podporiť “herečka a diplomatka “ Magda Vasaryova :) Nuž , akiste mu to veľmi pomohlo. A nepochybne podobnych “podporovateľov “, aj z radov ocenených , mali aj další kandidáti ... len tak ďalej
by ma len zaujimalo , kto za tou EPA stojí a o čo sa tu vlastne hrá (ako obvykle pod pláštikom vraj ochrany životného prostredia )
Stačí sa len pozrieť , aké kubatúry sa premávajú po amerických cestách a čo nám natláčajú tu v Európe . Naozaj sa tu chceme baviť o emisiách ?
Odporúčame