482. deň: Donori prisľúbili Ukrajine na obnovu 60 miliárd eur, potrebný je vyše päťnásobok
Tomu veris? Keby nebolo usa tak komunizmus je na 3/4 zemeguli a dnes by sme vyzeral asi ako severna korea. Chapes to bol po 2. Sv. Vojne najvacsi problem v europe. A kedze bolo usa, tak sa podarilo zastavit tento komunizmus ale ostal bohuzial aj u nas lebo si nas takto v jalte rozdelili. To co pises je utopia asi ako ten utopicky socializmus/ komunizmus a svetle zajtrajsky.
Nemusis fungovat ako zapad môžeš fungovat ako ruzzzko alebo cina.
Ani jedno fungovanie nie je ideal. Podla mňa ale západná demokracia je ale stale to najlepšie. Pozri....Kanada, Svedsko, Norsko.