Cerstve obrazky z Bieloruska plne nahnevanych a odhodlanych ludi poslat diktatora konecne do haja :
Cerstve obrazky z Bieloruska plne nahnevanych a odhodlanych ludi poslat diktatora konecne do haja :
report BBC z poslednej noci aj s tym ako ich napadli Lukasenkove mlaticky :
report BBC z poslednej noci aj s tym ako ich napadli Lukasenkove mlaticky :
Od dnesneho rana ludia po celom Bielorusku formuju ludske retaze na znak solidarity v boji proti teroru, ktory proti vlastnym ludom rozputal masiar Lukasenko
Dnes v noci :
V bieloruskom Grodne Lukasenkove mlaticky napadli rodinu v aute. Rozmlatili im okna, ich patrocna dcera skoncila zakrvavena v nemocnici :
Tretia noc demonstracii Bielorusov proti sfasovanym volbam priniesla bezprecedentny teror, ktory masiar Lukasenko rozputal voci vlastnym obcanom.
Silove zlozky popri hadzani granatov do davov ludi a strielani gumovymi projektilmi si osvojili novu zastrasujucu taktiku - celu noc mlatili nahodnych chodcov po uliciach, pary alebo jednotlivcov. Stacilo, ze idete po chodniku a zrazu vas mlati 5 kozmonoautov.
OMONovci tiez zastavovali nahodne auta - len tak vam rozbili vsetky okna alebo rozmlatili spatne zrkadla.
Takychto videi sa tuto noc objavilo na telegramovskych kanaloch stovky a ludia ich medzi sebou hufne zdielaju.
Popularne su najma videa z balkonov panelakov, kde ludia s hrozou sleduju ako Lukasenkove mlaticky napadnu osamoteneho chodca. Ludia z balkonov na nich kricia "fasisti", casto ich oblievaju vodou, alebo na nich z balkonov hadzu napriklad jogurty.
Toto uz Bielorusi diktatorovi len tak neodpustia.
Kedze sustavne trubenie autami je v Bielorusku uz niekolko mesiacov symbolo odporu proti diktatorovi, dnes masiar Lukasenko vymyslel dalsiu uzasnu vec :
od dnes je v mestach povolena maximalna rychlost 20km/h
to aby jeho mlaticky mohli lahsie terorizovat trubiacich soferov
Lukasenkovo ministerstvo vnutra :
"Protesty boli tuto noc v 25tich mestach, zadrzali sme 1000 osob, prvykrat boli proti demonstrantom pouzite ostre naboje, minimalne jeden clovek zomrel na nasledky strelnych zraneni."
masiar je tak mimo reality, ze si mysli, ze toto ludi vystrasi
opak je pravdou
ludia su uz od rana v uliciach
Po nocnom terore, ktory masiar Lukasenko rozputal voci vlastnym obcanom dnes Bielorusi plnia ulice miest uz od rana.
Bieloruske kanaly zdielaju fotografie a videa velkych skupin formujucich sa v mnohych bieloruskych mestach.
ved on v Sputniku pracuje
Artur Bekmatov berie spinave ruble za opluvanie Slovenska, EU a NATO v Sputniku a Zjem Aj Vleku
no zaroven je aj statnym zamestnancom plateny fondu EU
ukazkova oportunisticka kinderkomunisticka krysa
Zverejnene vysledky imunogenicity (americke, britske, cinske, rusak ziadne vysledky doteraz neukazal) ukazuju, ze imunogenicita vakcin so simpanzim adenovirusom je ovela lepsia ako ta s ludskym - cinska vakcina totiz vo vysledkoch sklamala a v hodnotach protilatok a T-lymfocytov vyrazne zaostala za konkurenciou.
Dovod nie je neznamy - simpanzi adenovirus je pre ludsky imunitny system neznamy / neviditelny , narozdiel od luskeho, na ktory zacne ludsky imunitny system utocit v momente aplikacie vakciny - naklad - casti virusovej RNA (sars-cov2) je zniceny tiez a preto je imunitna reakcia ovela mensia ako pri pouziti simpanzieho adenovirusu.
rusak sice ziadne vysledky zatial neukazal, ale vieme, ze jeho vakcina je zalozena na ludskom adenoviruse = vysledky budu rovnako mizerne ako tie cinske
Mimochodom, americke a britske vakciny pouzivaju ako nosic adenovirus od simpanzov. Cinska a rusacka ludsky adenorvirus.
Zverejnene vysledky imunogenicity (americke, britske, cinske, rusak ziadne vysledky doteraz neukazal) ukazuju, ze imunogenicita vakcin so simpanzim adenovirusom je ovela lepsia ako ta s ludskym - cinska vakcina totiz vo vysledkoch sklamala a v hodnotach protilatok a T-lymfocytov vyrazne zaostala za konkurenciou.
Dovod nie je neznamy - simpanzi adenovirus je pre ludsky imunitny system neznamy / neviditelny , narozdiel od luskeho, na ktory zacne ludsky imunitny system utocit v momente aplikacie vakciny - naklad - casti virusovej RNA (sars-cov2) je zniceny tiez a preto je imunitna reakcia ovela mensia ako pri pouziti simpanzieho adenovirusu.
rusak sice ziadne vysledky zatial neukazal, ale vieme, ze jeho vakcina je zalozena na ludskom adenoviruse = vysledky budu rovnako mizerne ako tie cinske
a preto nefunguje rovnako ako ta cinska
:DD
V bieloruskom Grodne Lukasenkove mlaticky napadli rodinu v aute. Rozmlatili im okna, ich patrocna dcera skoncila zakrvavena v nemocnici :
Si pamatam, ze Puttlerov hovorca este pred mesiacom tvrdil, ze by nebolo rozumne aby sa vocca nechal opichat neotestovanou vakcinou.
Pouzit vlastnu dceru ako pokusneho kralika sa voccovi uz rozumne asi zdalo, no.
Well done, Puttler!
dnes rano 250 bielorusiek oblecenych v bielom a s bielymi kvetmi vytvorili zivu retaz na protest proti teroru, ktory rezim rozputal voci vlastnym obcanom :
https://t.me/euroradio/4849?single
oj ty nas ynteleguan z hladovej doliny
:DDD
o tom, ze Lukasenko sfalsuje volby nepochyboval na svete asi nikto, okrem myslitelov ako si ty
ide o to, co sa tym zacalo
hehe
Len styria?
Ja by som bral celu zakladnu. Ked Puttler vtrhne do Bieloruska, budeme mat toho sialenca hned za humnami.
Tretia noc demonstracii Bielorusov proti sfasovanym volbam priniesla bezprecedentny teror, ktory masiar Lukasenko rozputal voci vlastnym obcanom.
Silove zlozky popri hadzani granatov do davov ludi a strielani gumovymi projektilmi si osvojili novu zastrasujucu taktiku - celu noc mlatili nahodnych chodcov po uliciach, pary alebo jednotlivcov. Stacilo, ze idete po chodniku a zrazu vas mlati 5 kozmonoautov.
OMONovci tiez zastavovali nahodne auta - len tak vam rozbili vsetky okna alebo rozmlatili spatne zrkadla.
Takychto videi sa tuto noc objavilo na telegramovskych kanaloch stovky a ludia ich medzi sebou hufne zdielaju.
Popularne su najma videa z balkonov panelakov, kde ludia s hrozou sleduju ako Lukasenkove mlaticky napadnu osamoteneho chodca. Ludia z balkonov na nich kricia "fasisti", casto ich oblievaju vodou, alebo na nich z balkonov hadzu napriklad jogurty.
Toto uz Bielorusi diktatorovi len tak neodpustia.
vies ty nas nacek, ono ani nejde o to, ze hrali muziku
ale ze hrali neonacisticku muziku
hehe
Odporúčame