Planovana demonstracia v Minsku meni plan na verziu B. Kedze tajna policia obsadila centrum mesta, demonstranti sa stretavaju na siestich miestach v okoli centra a spolocne a obkluceni sa vydaju k stele
Planovana demonstracia v Minsku meni plan na verziu B. Kedze tajna policia obsadila centrum mesta, demonstranti sa stretavaju na siestich miestach v okoli centra a spolocne a obkluceni sa vydaju k stele
na to si spomeniem, ked sa majdan rozsiri aj do strednej azie , hehe
Pripomenme si ako koncia diktatori :
Sa mi zda, ze Lukasenkovi sa topi lad pod korculami a nebude to letom.
riadne hovadiny
dovod ukrajinskeho majdanu je velmi podobny ako toho bieloruskeho - klamstva politikov
ukrajincov Janukovyc oklamal, ked im vo volbach sluboval asociacnu dohodu s EU, v momente ked otocil vznikol majdan
Lukasenko ukradol bielorusom uz davno celu krajinu, ludia toho maju jednoducho plne zuby
uz by ste vy, clenovia cervenohndej uderky mohli konecne pochopit, ze diktatury su rezimy nestabilne a konce diktatorov byvaju nepekne
uvidime ako skonci hokejista
Som zvedavy kolko este hokejistovi zostalo odvahy. Povedal by som, ze sa to bude dat odhadnut podla jeho konca, ktory sa bude podobat na :
Kaddafiho - vela odvahy
Ceausescu - strach veliky
Janukovyca - dos**ty az za usami
ano, v tej oblasti zverejnilo zapisnice niekolko volebnych okrskov, vsade vyrazne zvitazila Tichanovska
Uvidime ako idu Lukasenkovi oslabovky.
Dnes od 19:00 proti nemu hra cely narod.
kolko planujete zabit ludi, Artur Bekmatov ?
uz sa tesis ako si pojdes zastrielat na Bieloruskych civilistov, rovnako ako si strielal na ukrajinskych?
Bielorusi su odhodlani vziat si svoju krajinu spat.
Down with the dictatorship!
Momentalne Lukasenkova tajna policia obsadzuje centrum Minsku a pripravuje sa na vecerne boje. Uradnici z centra boli poslani predcasne domov, odtahuju zaparkovane auta a rozkladaju tabory v okoli steli .
Minski demonstranti sa ale neplanuju dnes od 19:00 zamerat na centrum mesta. To sa bude diat len v mestach, v ktorych nie je tolko Lukasenkovych mlaticiek
Obrovske statne podniky BelAz a BMZ uz ohlasili strajkovu pohotovost, dnes ale nefungovala vacsina firiem, kedze Lukasenko stale blokuje internet - zavrete su aj banky a posty
zajtra sa zacina generalny strajk
Lukasenko nariadil strelbu do davu gumovymi projektilmi, tu je vysledok :
naposledy do demonstrantov gumovymi projektilmi strielali v Gruzinsku - pri proti-rusackych demonstraciach
na zapade gumove projektily nepouziva nikto
СЕГОДНЯ! 19:00! ВСЯ БЕЛАРУСЬ!‼️
ДИКТАТОР РАЗВЯЗАЛ ВОЙНУ!
Друзья, после вчерашнего Лукашенко никак не может остаться у власти. Он проиграл выборы, он кинул своих карателей с оружием против безоружных и мирных людей, он пролил много крови и теперь надеется, что люди стерпят десятки пострадавших и даже убитых.
Чтобы покончить с этой властью нам нужно упорство, смелость и ваша активность.
diktatora caka dnes dlha noc
Bielorusi bojujuci za slobodu dokaliceni Lukasenkovymi mlatickami, vacsina zraneni bola v noci sposobena vybuchmi granatov a "gumovymi" projektilmi :
"bezpecne" gumove projektily zo vcerajsej noci, desiatky ludi zranili Lukasenkove mlaticky :
sa obavam, ze to uz nie je jeho sef. Arturko po rozlozeni komunistov sa podujal rozlozit dalsiu stranu
hehe
uz je tam precca precceda
Odporúčame