tu hovadinu nikto nechce. dokonca ani rusacka armada
tu hovadinu nikto nechce. dokonca ani rusacka armada
namiesto zvysovania rychlosti rakiet by sa Puti mohol zamerat na zvysovanie miezd a dochodkov. mozno keby sa rusak nesnazil mat nadzvukove rakety mohol mat mzdy vyssie ako 400e a dochodky vyssie ako 160e. jedina vyhoda oproti raketam je, ze tieto ubohe mzdy a dochodky aspon niekto videl
ty budes zase nejaky adorant rusackych teroristov, ze ? aj si si bol zastrielat na Ukrajine na ukrajinskych civilistov ?
keby si netaral
MOSCOW—Russia’s nuclear energy authority said Saturday that five of its employees were killed in an accident during a test of a nuclear-powered engine, raising questions over the severity of the blast that saw radiation levels briefly spike in the northwestern Arkhangelsk region.
The announcement by Rosatom is the first indication of nuclear elements involved in the blast on Thursday and brings the number of deaths to seven. The agency said the accident occurred during tests of a jet propulsion system that runs on an atomic...
ale kdeze, bzuchla im raketa, zamorili polku Europy a rusak to klasicky tajil ako obvykle. pozname tych vagabundov uz dobre
to su tie, co minuly rok pri havarii zamorili polku Europy a zomrelo pri nich niekolko vojakov na oziarenie. kvalitka
spravny postreh. rusaci velmi radi poouzivaju zabery z pocitacovych hier na oblbovanie svojich obcanov
uz zase? uz budu tymi nadzvykovymi zbranami uplne preplneni. esteze ich nikto nevidel
pokial viem, tak ochranku mala uz od volebnej noci.
asi chvilku trvalo si chlapcov preklepnut.
pretoze podla ukrajinskej ustavy malo byt referendum celoukrajinske
autonomna ano, ale nie suverenna
ukrajinska ustava tam platila a to "referendum" bolo samozrejme protiustavne.
Dalsia vyplakavajuca Kotletka.
Nackovia nemaju v modernej a slusnej spolocnosti co hladat a uz vobec nie v ucitelskom zbore.
Takto si slobodne a demokraticky zvolit prezidenta.
To by sa im v Rusakove nemohlo stat.
A ako byva na Pravde uz zvykom.
Pod najpriblblejsie vyblitky sa uz radsej ani nikto nepodpisuje.
blud je tvoj blog
konkretne :
"Pán Kiska, keď som si pozrel video na ktorom sa obhajujete"
"..mňa vyjadrenia pána Kisku "
"Toto sú slová pána Kisku na videu:"
admin by ta mal zmazat
si obycajny klamar a dezinformator
co to ma spolocne s tym, ze porusujes pravidla blogu a siris bludy?
Senilny dochodca, co nepochopil, ze video je uplne amatersky podvrh. Mal by sa radsej venovat vnucatam. Blog samozrejme porusuje pravidla Pravdy, ale ocividne sa Pravda dala na sirenie hoaxov a dezinformacii, takze im to vlastne vyhovuje.
Vsetci sa hrnu do vesmiru, len rusaci pridu este aj o bajkonur.
Odporúčame