okrem srbov odsudil haagsky tribunal aj niekoho z druhej strany?
29 Chorvatov
9 Albancov
9 Bosniakov
2 Macedoncov
2 Ciernohorcov
okrem srbov odsudil haagsky tribunal aj niekoho z druhej strany?
29 Chorvatov
9 Albancov
9 Bosniakov
2 Macedoncov
2 Ciernohorcov
napriklad :
Rasim Delić (4 February 1949 – 16 April 2010) was the Chief of Staff of the Army of the Republic of Bosnia and Herzegovina.
He was charged with war crimes by the International Criminal Tribunal for the former Yugoslavia, and given a three year jail sentence.[1] He was sentenced by the Trial Chamber for failure to prevent or punish the cruel treatment of twelve captured Serb soldiers in the village of Livade and in the Kamenica camp near Zavidovići in July and August 1995 at the hands of the Mujahideen.
zase vase konspiratorske bludy
ano aj bosniaci boli odsudeni ICTY :
a co nam akoze chces povedat tym, ze tu napises nazov dvoch sluzieb?
dokazy by v prvom rade mali dodat konspiratori, ale to by nemohli by len konspiratormi, ktorym stacia vymyslene lzi v nicom nepodlozenom clanku
ze aeronet vyblil tonu nezmyslov a neprilozil k tomu jediny trace to uz ti divne nepride, ze ?
a ano, vlastne certifikaty, ze ti to pride smiesne len dokazuje, co o tom asi tak vies...
ake nezasifrovane ?
ty tam nevidis HTTPS a to ze autor pouzival vlastne certifikaty aby mohol vo Wiresharku pakety dekodovat ?
Burb proxy 1.6.01 (http a https proxy s důvěryhodným certifikátem pro MiTM)
---------------------
ale ved iste, vam konspiratorom staci clanok na aeronote plny bludov a budete verit radsej tomu. preco teda autor z aeronetu (ktory sa ani nepodpisal pod clanok) nedodal dokazy o tejto aktivite win10 ?
vam su ale dokazy a fakty na nic
vam ide o "pravdu" !
:DD
bla bla bla bla bla
popieracske klamstva, ze to nebol koncentrak su uz davno vyvratene a potvrdil to jednak sudne konanie medzi ITN a LM a tiex ICTY
ze Living Marxism !
ha Ha HA HAAA
jedno zo svedectiev o tabore v Trnopolji pre ICTY :
hoax bol prave clanok o "podvrhu s fotkou z koncentracneho tabora Trnopolje", ktoru britsky casopis "Living Marxism" oznacil ako podvrh a obvinil reporterov ITN z podvodu
akosi proruska uderka zabudla dodat, ze sa to dostalo pred sud a ten rozhodol, ze obvinenia od Living Marxism su vymyslene lzi :
:DDDDD
to si naozaj taky jednoduchy, ze si nepochopil, ze si ten clanok z toho napadu striela ?
:D
a teraz som si vsimol, ze rusko je jedina krajina, z ktorej do Japonska prislo v roku 2015 menej turistov ako v roku 2014
pekne bludy vycucane z prsta
za rok 2015 prislo do Japonska 54365 rusov, co je oproti roku 2014 pokles o 15,2%
:DD
natahovat sa s anti-intelektualmi o zakladoskolskych prikladoch
no dovidzenaaaa
:DD
zabudol si prepnut nick :
"Dve auta vyrazia proti sebe na jednej trajektorii rovnakou permanentnou rychlostou po celej dlzke trajektorie. Nestretnu sa v polovicke trasy."
"Dve auta vyrazia proti sebe " - to je asi co ?
dve auta, ktore vystartuju proti sebe v rovnaky cas a pohybuju sa totoznou a konstantnou rychlostou sa nestretnu v strede cesty, inymi slovami neprejdu rovnaku vzdialenost
:DD
v1 = v2
t1 = t2
ale podla teba s1<>s2
?
tak urciteeee
tipujem , ze to tu necitam len ja - ci mas iny nazor ?
blaboly o tom, kto ovlada financny svet si nechaj pre deti
1. trh odrazal medialne pokrytie - libra sa kupovala este po polnoci a k padu doslo po prvych naznakoch, ze dojde k brexitu - prve taketo boli vysledky zo sunderlandu okolo 12:20 gmt
2. tipnem si, ze este aj Farage ako byvaly broker si tipol na bremain - uz po zverejneni posledneho prieskumu od IPSOSu pokojne priznal porazku, neskor sa spekulovalo, ze asi mal pristup k nezverejnenim exit pollom , ale vidis , este aj tie sa mylili
3. ak niekto tu noc zarobil, bol to ten kto obchodoval proti trendu medzi 2200 - 1200 GMT - vtedy ale nikto netusil ako to dopadne a takyto trader len brutalne riskoval a ti co riskovali - zarobili
co je na tom divne ?
hahahaaaaaaaaa
:DDDD
este raz porozmyslaj (ak je cim) co si napisal
:DDD
za statisticka chyba :DDD
este nam vysvetli ako sa ti "paraziti smelinarski" dostali k "spravnym informaciam v cas" - teda este pred tym ako bolo jasne ako referendum dopadne
ty neobchodujes na burze nie preto, ze nie si trubiroH, ale preto, ze vobec netusis ako burza funguje
Odporúčame