Jedna lož banderovcov zapadne prachom, druhá sa objaví. Lož je jediná úspešná taktika Zelenského a spol.
Jedna lož banderovcov zapadne prachom, druhá sa objaví. Lož je jediná úspešná taktika Zelenského a spol.
V nezmyselnom boji o Bachmut padlo 52 000 Ukrajincov. A áno, padlo aj pár tisíc Rusov, najmä vagnerovcov -bývalých trestancov. V Bachmute Rusi ukrajinský štát dosť citeľne demilitarizovali.
Prigožin je stará líška. Vie prečo hovorí pravý opak toho, čo si myslí.
Ak myslíš ten neúspešný útok dronov na ruskú loď. -opýtaj sa v redakcii Pravdy. Tá po 12 hodinách konečne informuje o tejto udalosti.
Načo s touto vymysleninou otravuješ diskutérov ?
Troll beaver použil taktiku odbočenia na nepodstatnú vec.
Pro-americkí trolovia sa v tejto diskusii pokúšajú odviesť diskurz na nepodstatnú vec - na alkohol. Jadrom výtržností USA je ale bitka na verejnom mieste, fyzický odpor voči polícii a vyhrážanie smrťou štátnej polícii hostiteľského štátu, Ide o útok vojakov z USA voči symbolom štátnej moci SR. To je podstatné, -nie nejaký alkohol.
Sústredil si sa iba na Rusko. Ukrajinské /NATOvské delostrelectvo je ale na donbaskom fronte 8 a pol krát slabšie ako ruské. Keby ruské delostrelectvo nemalo takú prevahu, akú má, - nemohlo by držať fronty a /aj keď pomaly /dobývať jedno mesto za druhým. Áno, RF plne nevyužíva možnosti zlepšiť svoje delostrelecké kapacity, no artiléria patrí k silným stránkam RF v jej zápase s NATO/UA.
+++Je to možné. Tak či tak, Kyjev nás dnes presviedčal, že Zalužnyj bol na rokovaní u Zelenského. Verímééééé...
Zaútočili vojaci SR na cyperskú políciu a vyhrážali sa jej smrťou ? Alkohol je oproti tomu detail.
Vôbec nejde o alkohol-to je detail. Ide o bitku, ničenie zariadenia supermarketu ale najmä a predovšetkým je to kladenie odporu polícií a vyhrážanie sa smrťou príslušníkom Mestskej a Štátnej polície.
Áno, Boris Kollár je tak trochu aj produkt socializmu. Boris Kollár je oneskorený idol tupej socialistickej poslušnosti. Je to príklad veksláckeho a drogového zbohatlíka, čo si svoje od komunistov ukradnuté prachy míňa s prostitútkami. Boris Kollár je prototyp víťaza nad komunizmom. Nevzdelaného a nekultúrneho-ale práve preto atraktívneho pre revoltujúci občiansky suterén 5 až 10% slovenskej populácie. Čo s tým ? Nuž jediné: NEVOLIŤ, NEVOLIŤ, NEVOLIŤ !
Úprimnú sústrasť tvojim najbližším. Mnohí starí ľudia s vekom múdrejú, -ty si iba zostarol. Preštuduj si v čase, čo ti ešte zostáva diela Jána Kollára /Slávy dcéra/ Ľudovíta Štúra /Slovanstvo a svet budúcnosti/ a rusofilskú publicistiku veľkého Sv. Hurbana Vajanského. Aby si nezomrel úplné...veď vieš aký. PS: Napíš niečo o Trhoch otrokov pre ruské firmy a ruské bohaté domácnosti - z čias, keď si držal hubu a krok. Nie preto, že si sa podlizoval Rusom ale preto, že podlizovať sa akýmkoľvek pánom veľkomožným je v tej tvojej malej slizkej otrockej dušičke.
Na komunikáciu na sociálnychn sieťach postačia jazykové znalosti zo školy. A na hranie hier je nadbytočná nielen angličtina ale aj slovenčina. Na ceste do pekla závislosti postačí aj hluchonemosť.
Keď komunikuješ s kolegami a zákazníkmi, čo sú mimo SR, je cudzí jazyk v poriadku. Ide o to, že niektoré cudzie firmy nútia Slovákov na území SR komunikovať v angličtine. To je protiústavné a nezákonné.
Odporúčame