To si mi zobral z pera(klavesnice:).Kaktus by si mal zistit co to vlastne je pojem "Rucitel",evidentne o tom nema ani sajnu,chudak maly,suchy:(
To si mi zobral z pera(klavesnice:).Kaktus by si mal zistit co to vlastne je pojem "Rucitel",evidentne o tom nema ani sajnu,chudak maly,suchy:(
Ok tak Ukrajina je nesolventna aj podla teba,to PŠM si si mohol odpustit:)
Ak si bol na vojne tak vies co je ta skratka:)
Ale na zaklade coho nam sem USA posle nejakych vaznov?Vie niekto?
Zas ide len o biznis. Vozidlo Humvee v US armade konci a je tu vyborna prilezitost zbavit sa prebytkov predajom Ukrajine.Dobry obchod pre USA mozno zly pre nas,neviem kto to bude platit,Ukrajinu by som si tipol ako poslednu:(
Skoda toho vozidla,mne sa velmi pacil(vojenska varianta),civilnu verziu uz vyrabaju Cinania:)
Ked maju fakty tak nechapem preco neznie titulok: "OBSE sa dostala pod palbu Ukrajinskej armady".
Alebo to nie je politicky korektne?
Az je usmevne ako je pisany clanok.
Najprv sa dozvieme ze ozbrojenci su uniformovani,potom ziadne vozidlo zasiahnute a nakoniec oblast je pod kontrolou UA.Citatel musis si domysliet kto to palil:)
Clovek si utvara nazor na zaklade toho co sa docita a pocuje.Ty si si tiez vytvoril svoj nazor marten76 tak ho prosim neupieraj ostatnym.Mozes mat pravdu aj nemusis,ale co by si nemal je zakazovat niekomu nieco s cim nesuhlasis:(
Nepodsuvaj mi slova co som nenapisal:"pri každom prejave nesúhlasu"!
Ja viem ze ludia z Bielej chalupky kazdeho hned nebombarduju,iba tych kde vycitia zisk alebo pre mocenske zaujmy :(
Diktator je od slova diktovat.Pod ruskom demokracie svetu diktuje "hovorca" z Bielej chalupky co mame robit a ked niekto nesuhlasi tak ho humanitarne zbombarduje.Zamysli sa:(
Myslim ze Landi nieco napise a az potom sa nad tym zamysli.Ale hlavne ze je proti:)
Ked podporujes protest bez ohladu na formu tak si zrejme anarchista a to je zas dalsi extrem:(
Kazda sankcia ma ucinok,bud Rusko skolabuje alebo sa obrati inam a zaroven podpori domacu vyrobu dovazaneho tovaru.Chce to cas aby si videl vysledok,nebud netrpezlivy:)
A nekastuj tu ludi :)
Na zaciatok si mu dobre poradil a potom si to zopsul.Preco mat 2-3 zamestnania?To nema zmysel.Pocul som jeden pripad o Slovakovi v USA co to tak spravil a umrel na prepracovanie.V Anglicku sa Ti zvysia dane a hned ta prejde chut nahanat sa za peniazmi.Takze ako si povedal na zaciatku: len jednu a poriadnu.
Kto tu nieco prekruca?Ak by si si pozorne precital prispevky tak sme diskutovali o 30% ucasti!!! nie kto a ako hlasoval!
Delostrelecky granat,ale termin granatovanie sa nejak nepouziva.
2,25 z 5,4 miliona je skoro 42 %,potom zavadzas aj ty:)
Odporúčame