Mohli ho už rovno aj vykastrovať, možno by dostal rozum konečne
Mohli ho už rovno aj vykastrovať, možno by dostal rozum konečne
Tak to potom dovi dopo reštaurácie, ešte nikdy pred krachom nezachránilo nikoho kto zdvihne ceny, má to presne opačný efekt
Bol som, prežil som, nič strašné to nie je, tých 40 minút aj cestou nikomu neublíži
Prajem skoré uzdravenie, nechať toľko detí a zlatokopiek bez financií by bola katastrofa
Napúšťali si tam moslimov tak nech sa teraz nečudujú že im režú hlavy na ulici
Ja som ani nič iné nečakal, vo všetkom sme vždy na poslednom mieste, tak hádam ani teraz to nebude výnimka, mesiac, dva, a sme aj za Čechmi, a najhorší v EU ako vždy
Koho už zaujímajú nejaké moslimské krajiny, ako je Nemecko a Francúzsko
Kočner sa musí dostať von, alebo sa mu musí stať " smrteľná nehoda, iná možnosť nie je, že začne spievať sa boja od Haščáka po Fica všetci, a ak by ho odsúdili, už by nemal prečo mlčať
Trumpovi to pomôže, ukáže že je zdraví, silní, a ani COVID na neho nemá
Na Macronovom mieste by som držal hubu, proti nemu už protestujú viac ako dva roky a neodstúpil , policajti tam mlátia ľudí denne
No a koho to zaujíma ? Afriku majú pár kilometrov,tak načo ich trepať do Európy, nech ich odvezú tam
V3S jazdia dodnes, na zvoz palivového dreva z ťažkého terénu nieto nič lepšie, cena furmanky 30€ :-)
Odporúčame