Nám zamestnávateľ už v stredu povedal , že v pondelok pustia do firmy len zamestnancov z negatívnym testom, je to interné nariadenie firmy, kto neplánuje ísť na testy, má si vybaviť na personálnom neplatené voľno, a rozlúčiť sa zo 14 platom, ja som na testoch bol, trvalo to 30 min, a nijako mi to neublížilo :-)

