čo ste si zvolili to máte :-))
čo ste si zvolili to máte :-))
Platiť za auto zaparkované vo vlastnej garáži :-)
A v čom je problém? vo svete to takto bežne funguje
Ked budem mať plat ako v Nórsku potom si kúpim aj ja,zatial budem verný nafte :-)
Koho toto už zaujíma ,pre mňa nech si hrajú hymnu akú chcú aj pri veľkej potrebe
Podvodníkovi z Popradu A.K. išla karta :-)
A je nejaký dôvod na predčasné volby ?je to len želanie médii
Pre mňa sú extrémisti tí čo "sem" púšťajú moslimov ktorý tu vraždia,a presviedčajú nás že bez nich neprežijeme
Tak mu treba ,hlupákovi ,800 je málo
Je to zasa len voľba medzi zlodejmi, a nulou :-/ ,
Čaputová mi bola sympatická kým som sa nedozvedel že sa curvila a podvádzala manžela
Prečo tam nikdy nebol prijatý Popradský podvodník ? a kde vlastne bol prijatý ? ale viem že on prijal kozu
Odporúčame