Mám 4 ročné audi ,65 000 km,skutočných,kúpené nové, a pri - 22 čo bolo práve dnes ráno u nás sa trápilo pri štarte,tankujem iba premium diesel ,syn má asi 10 ročnú naftovú alfu tá naštartovala dá sa povedať na brnk
Mám 4 ročné audi ,65 000 km,skutočných,kúpené nové, a pri - 22 čo bolo práve dnes ráno u nás sa trápilo pri štarte,tankujem iba premium diesel ,syn má asi 10 ročnú naftovú alfu tá naštartovala dá sa povedať na brnk
169 je prehnane veľa ,podla mňa stačí aj 112
Prílohy nikdy neotváram
Nám Rakušania zobrali aj lyže a zlatú retiazku do zálohy keď sme nemali dosť na pokutu ,pokuta bola "len" 266€ ale museli sme dať cca dvojnásobok výšky pokuty ,že buď tak,alebo nám zoberú čísla z auta a zavolajú odtahovku ktorá nám auto odvezie,dostali sme normálne papier kde to bolo potvrdené čo sme im dali ,a po zaplatení pokuty všetko vrátili aj z bločkom,keby že nezažijem neuverím
Každý oslavuje víťazstvo niekoho,víťazstvo Clintonovej by zasa oslavovali Bruselskí papaláši ,a čo ešte bude keď po držke dostane Merkelová ,a o Francúzsku je rozhodnuté už teraz :-)
A ako má byť 31 decembra ? v roku 2014 bolo u nás na juhu slovenska -26 a to bol pravý Silvester,nie ako dneska ,momentálne sa to už vyšplhalo nad nulu,slnko svieti,ani mráčika na oblohe ,a ani štipka snehu :-/ ,najnižšia teplota aká tu bola bolo -32 a cca pol metra snehu,to boli sviatky
Nech sa zamyslí Hrnčiar,už 27 rokou ľudia ťahajú za nos,každá vláda,tak to ľudia skúšajú u extrémistov,aj Hitler bol extrémista,ale ľudia ktorý sním súhlasili sa mali dobre
Hm ,no neviem,že ide zima už čítam mesiac,dnes je 10 december,pozerám práve na teplomer za oknom a je tam + 13 tak neviem
To je dobre,chudobný východ sa predsa nebude skladať na záchranu bohatého západu,nech si znížia platy na 430€ ,dôchodky na 380€ a majú to vyriešené
Ako keby sa dnešný papaláši vozili v trabantoch,však obyčajný primátor malého mesta má auto drahšie ako mal Fidel :-)
Nerozumiem prečo práve pirelli potrebuje do kalendára také panoptikum ,možno kalendáre do krematória a pohrebných siení
dobrá správa,kto chce chodiť z uterákom na hlave nech tak robí doma ,ale medzi ľudí ako človek !
To má od pekných prs ďaleko ako z Košíc do Prahy ,tuctové ovisnuté cecky
A načo boli,sú,tie nezmyselné sankcie ? čo zmenili ? nič ,komu pomohli ? nikomu,komu uškodili ? všetkým :-/ hlúpa, nezmyselná politika USA
Nie že sa životná úroveň nezlepšila ona sa o dosť zhoršila,za Janukoviča kúril bežný Ukrajinec plynom, teraz je to už luxus ,bude majdan 2 ako sa zdá ,bratríčkovanie sa zo západom Ukrajine nijako nepomohlo
čo chce Merkelová je nepodstatné ,čo chcú Nemci je dôležitejšie !
A z akého dôvodu ? však je na Ukrajine po Majdane a z Porošenkom raj na zemi
Odporúčame