Opäť prekrúcaš fakty!
Opäť prekrúcaš fakty!
Vieš, Kaplan, ja neverím článkom v novinách, tie bývyjú často účelovo opravené (tak, ako to robíš i Ty) a radšej si pozriem obrazový a zvukový záznam na niektorej TV.
Tak sa mi nemôže stať, že si napríklad v "serióznom" periodiku (za aké sú mnohými považované HN), prečítam o rozhovore s predsedom parlamentu urobenom na plese, ktorého sa on ani nezúčastnil. Preto aj Tvoje odkazy na SME sú pre mňa irelevantné.
Mimochodom, nie je to tak dávno, čo si tvrdil napríklad toto:
..nolo to opačne...Rosová hlasovala za Radičovú...prečo narábaš s údajmi, ktoré sa dajú overiť... Kaplan 2. 12 2011 14:55
Nie je to zavádzajúce! Ak niekto pracuje iba ako živnostník a odvody platí iba z nevyhnutného minima, skutočne dostane veľmi nízky dôchodok. Presvedčilo sa o tom na vlastnej koži niekoľko mojich známych. A o takých sa v článku hovorí
Ale nepodpisovala to vláda R. Fica!!! Podľa Teba je napríklad prezident Obama vinný, lebo za jeho vlády bolo niekoľko prípadov streľby a zabíjania na školách?
Čo išiel zachraňovať cestou "z" Pittsburgu???
Takú stránku som nenašiel. Napíš, čo išiel R. Fico zachraňovať cestou "Z" Pittsburgu???
Pýtal som sa Ťa, ktorý pól si mal na mysli
Neklam, to nepodpisovala vláda R. Fica !!!!
Neverím Tebe!. Nepočul som jeho rozhovor cestou "z " Pittsburgu o tom, že ide niečo zachraňovať. Možno niečo povedal cestou DO Pittsburgu. Rozhodni sa, kedy to bolo?
"V neistote Američania držali 13-tisíc zamestnancov železiarní posledné štyri mesiace." Citácia z článku o rokovaní predsedu vlády s vedením USS v USA.
Prečo Ty ten počet upravuješ a znižuješ? To musíš stále vymýšľať a klamať?
"Nebude to síce sto tisíc Mečiarových pracovných miest, iba sedem tisíc ......"
Pravidelná lož sa pre Teba stala "pracovným nástrojom"!
"Minister Čaplovič nemá peniaze na vzdelávanie, učiteľov a žiakov, no má jeden a pól milióna eur na propagačné filmy, ktoré žiakov majú privábiť do učňovských učilíšť."
Aký pól, severný, južný? Dĺžeň sem, dĺžeň tam, kto by sa tým trápil, však Kaplan? Skrátka, si individualita, nikoho a nič nerešpektuješ.
Uvedom si, že tých jeden a p o l milióna na zvýšenie platov pracovníkov v školstve nestačí (skús si to prepočítať ak to dokážeš ), ale môže pomôcť učňovskému školstvu, ktoré takmer všetci jeho predchocovia zaznávali. Trochu rozmýšľaj, než niečo skritizuješ!
Ako malí chlapci sme hovorievali: "Keby nebolo keby, boli by sme všetci v nebi"
Máš bohužial pravdu a možno by som tak ako oni poukazoval na rozdiel platov napr. v Oxforde a u nás. :-)))
Súhlasím. A že sa to rektorom nepáči dokazuje, že majú maslo na hlave. Akú úroveň majú univerzity a vysoké školy na Slovensku ukazuje aj ich medzinárodné hodnotenie.
Inými slovami povedané "Kto ma nemá rád, dostane takú po papuli, že sa vráti o týždeň s nohami od snehu!"
Ten prejav si viem predsraviť - samé pííííp, píííp, píííp :-)
Ale dalo, dokonca sa dalo aj nepísať oslavné básne na "víťazný Február", každý na to nemal talent a hlavne dosť silný žalúdok.
To, že by som nemohol ísť na dúhový pochod do Barcelony by mi vôbec nevadilo. Väčším problémom pre mňa je to, ža zvýšením DPH na potraviny, služby, lieky a podobne sa Dzurinda zaslúžil o to, že by som nemal čo meniť za tie eurá.
+ vojská NDR. V tom vojsku,ktoré sem prišlo zo ZSSR, boli v prevahe vojaci zo štátov, ktoré už dnes nie sú v Ruskej Federácii !!!
Mýliš sa, pán prezident nikdy nebol nestranníkom, pred svojim zvolením mal dokoca vlastnú stranu.
Lajčák je medzinárodne uznávaným diplomatom, o tom svedčia posty, ktoré zastával pred prijatím ponuky viesť slovenské ministerstvo zahraničných vecí!
Odporúčame