Sonar Teba je škoda nechávať len tak ako pisateľa blogu mal by si isť za poradcu Ty prisahám bohu vieš všetko! Dane už zdvihli ale kasu vybielili Modré Gorili!!
Sonar Teba je škoda nechávať len tak ako pisateľa blogu mal by si isť za poradcu Ty prisahám bohu vieš všetko! Dane už zdvihli ale kasu vybielili Modré Gorili!!
Opravujem: už 8 rokov by som musel stáť s klobúkom,
Nemala by sa sťahovať s politiky, a to preto aby neprajníkom ukázala že aj postihnutý dokážu to čo zdravý len bude musieť mať nejakého pomocníka.
Sulík sa chce zase zviditeľniť ale iba sa strápňuje v tej bosej hlave má veľký prievan!
Timpe: Ja ako ťažko postihnutý už pomaly 8 rokov musím stáť s klobúkom keby mi nepomáhali žena a moje deti!
Timpe Ti si myslíš že som načisto hlupák ktorí pozerá na to čo mu niekto dá! Aj ja som bol s tích úspešnejších pokým som neostal pre pána Kaníka na vozíku ale stojím z tím čo som napísal.
Beblavý sa do všetkého zamieša svojim tvepotavím vačkovacím hlasom. CHudák stále chce byť prvý a hlavne zviditeľňovaný
TO je len rozprávanie na zaokrytie, čo oni majú za náklady?Na to majú predsa percentá zo zisku. To sú len potreby majiteľa.
Čo nás má zaujímať že nahrádzala matku nejakým buzikom! Načo to vôbec niekto píše koho nepoznáme, mala ich dať sterilizovať!
Konečne že už zrušili rovnú daň ktorá ožobračovala strednú vrstvu a bohatý boli bohatší.Tím bohatým mali zdvihnúť na 30% a už od 1500 EUR lebo toľko málo kto zarobí.
Vagabundi chcú aby odišiel ešte neobvinený človek a Sulivaj má toho na krku až až a ešte je v parlamente!
Duri46 a Ti mi povedz prečo je tam Frenky Frešo čo rozdáva milodary alebo odpustky?
To je naozaj sranda akože naj chudobnejší poslanec ide robiť petičného prezidenta bohatému pracháčovi.
Fabo na čo by potreboval Fico Trnku keď už nemá také právomoci ako mal a veď ho ani nepotrebuje veď je sám právnik.
Američania vyvolajú na Africkom kontinente nejaký konflikt a zase bude všetko drahé ako prd tím.
Timpe ja tiež pamätám ale ja to viem inak viem že prišli veľké dažde pôda namokla a nemohli stroje pracovať obilie sa pováľalo a začalo hniť.
Máš pravdu,alebo sa tisnú z rodičmi v bytovke tí čo majú rodinný dom ich rodičia to majú o niečo lepšie.
Už aj parlament je moc presiaknutý náboženstvom čo ma čo cirkev zasahovať do politiky?
Neviem či treba v tejto dobe štrajkovať keď peňazí v pokladni niet iba to im ponúkajú. Treba počkať na nový rozpočet .
Odporúčame