Prečo odišla Británia z EÚ? Lebo to pre ňu nebolo výhodné. Tých výhod čo ponúka EÚ je čím ďalej menej.
Prečo odišla Británia z EÚ? Lebo to pre ňu nebolo výhodné. Tých výhod čo ponúka EÚ je čím ďalej menej.
Už je načase poslať uprchlíkov späť na Ukrajinu. Týmto sa uľaví Európe a zároveň pomôže Ukrajine. "Win-Win"
Šimečka u bežného Slováka nemá šancu na podporu. Je to kvôli jeho telesnej vade.
Peňazí bude na rozdávanie a Šutaj bude moc zas robiť oslavy. Však ľuďom treba viac zobrať aby sa organizovaná skupinka "naši ľudia" mali lepšie.
Táto gender otázka staršej generácii moc toho nehovorí. S týmto prišla generácie narodená po roku 2000. Je to ich vlna oni sa na nej povezú.
Americký trh nie je nekonečný, keď oddelíme chudých od bohatých tak zistíme, že nákupná sila nie je až taká.
Pellegrini sa čím ďalej viac podobá na Čaputovú.
To je sila ako moc Severná Kórea pomáha Rusku. Za dva roky poslala pomoc v hodnote cca 10 miliárd. Popritom HDP Severnej Kórei je zhruba len 18,5 miliardy ročne.
Štát a ani obchod nezíska viac. Keď bude obchod otvorený vo sviatok ľudia toho nekúpia viac. Iba je to bude inak rozdelené v rámci týždňa.
Česko má šťastie, že na východe ho chráni Slovensko. Inak by tak nevyskakovalo.😉
Automobilky majú jednu položku v účtovníctve vďaka ktorej aj keby boli extrémne ziskové na papieri vykážu stratu. Používajú to často aby na daniach zaplatili čo najmenej. Tá položka sa volá vývoj.
Pracovník mesta Vallo si mu uvedomiť, že za zhoršenie dopravnej situácie v meste nesie zodpovednosť on.
Keď to povie bezvýznamný moderátor tak to nikomu žily netrhá. To je to isté ako keď u nás niečo povie hlásateľka Šimkovičova (toho času pracovníčka ministerstva).
Teraz Rusi zistili, že Estónska protivzdušná obrana je úplne na figu.
Aby policajti neboli v strese zo svojich výplat tak im rozdajú tie antistresové loptičky. A spokojní budú všetci.
Škoda, že polícia nedokáže riadiť dopravu. Poväčšine zaparkujú na ceste ako trtkovia a ešte viac ju blokujú.
To tam ešte zabudli ich nacistickí dedovia.
Európa tvrdo bojuje proti čínskym automobilkám aby zachránila európske automobilky, ktoré majú problémy s predajom. Keď si zoberieme dve autá rovnakej veľkosti, výkonu a výbavy tak Európske je o 100% drahšie. Aby EÚ zmiernila tento rozdiel zaviedla na Čínske automobily Clá až do výšky 35%. Ale aj tak sú ešte stále Čínske výhodnejšie stačí len zahodiť predsudky.
Rusov to furt tiahne do potrubí a kanálov. Vedia kde sú ich korene a kde sa cítia najlepšie.
Starý pán je zmätený tak treba vyniesť obľúbený rozsudok Skutok sa nestal a poslať ho domov nech sa konečne vyspí vo svojej posteli.
Odporúčame