Asi tá ponuka čo dávajú Rusi nie je tak lukratívna. V trhovej ekonomike musí Rusko ponúknuť viac. Pokiaľ už nemá peniaze nech to zabalí.
Asi tá ponuka čo dávajú Rusi nie je tak lukratívna. V trhovej ekonomike musí Rusko ponúknuť viac. Pokiaľ už nemá peniaze nech to zabalí.
Dostavanie diaľnice BA-KE už nesľubuje žiadna vláda. Vedia, že je to nemožné.
Neviem či Hamas dokáže splniť to čo sľúbil, alebo sa chce len preskupiť.
Dúfam, že si to Ukrajina dobre spočítala. Pôžičky bude treba začať splácať. Bude mať kto ?
Izraelci majú v hlave číslo, a prestanú až vtedy keď ho dosiahnu. Ako vidno desať mŕtvych Palestínčanov za jedného Izraelca nestačí.
Na netradičné choroby sú lieky veľmi drahé. Keď ma nejaká firma monopol cenu si môže určiť sama. Na tieto deformácie trhu je ťažko nájsť riešenie.
Hmm, žeby znova propaganda nejakej "neziskovky"?
Izrael nikdy nepotvrdil, že vlastní jadrové zbrane. Iní sa nimi radi pochvália.
Keď v najchudobnejších krajinách stúpa extrémne pôrodnosť je to pohroma nie len pre samotnú krajinu, ale pre celý región.
Nemci by mali prestať podporovať teroristov. Veď týmto činom Ukrajinci boli poškodené aj ich záujmy.
Ukrajinci si musia veľmi dobre rozmyslieť kedy ho použijú. Väčšina budov na Ukrajine nemá takú hodnotu ako samotná raketa.
Palestínci nedokážu žiť v mieri, v roku 2005 sa Izraelské sily stiahli z Gazy. Za tých 18 rokov došlo k enormnému nárastu populácie (pre-množenie) a zároveň k radikalizácii. Keď sa Izraelské sily znovu stiahnu o pár rokov sa to bude opakovať.
Podobné praktiky ako Ukrajinci má aj Hamas. Zajme rukojemníkov a chce s nimi obchodovať.
Je to predzvesť rozdelenia Ukrajiny na ktoré nás pripravujú médiá. Zvesti o západnom brehu Dnepra to je to miesto.
Na Svete sú aj menej rozvinuté oblasti. Keď sú elektro- autá tak málo výhodné pre bohatú časť Sveta, tak pre tú chudú (70%) sú úplne nevhodné.
Podľa mňa, tých 12 zajatcov čo chce Hamas zobchodovať je zároveň aj posledných 12 živých. ( viac už ich pravdepodobné nebude)
Ruská armáda postráda kvalitný personál. Do prvých línii posiela odvedencov spoza Uralu. Kde sú tie ich elitné jednotky? Niekedy 80tich rokoch sa predpokladalo, že na úrovni SPECNAZ ma zhruba 100tis vojakov realita bola okolo 5tis. Teraz to vypadá tak, že špeciálne jednotky ani nemá. No hold starému pánovi asi jeho poradcovia nehovorili vždy len pravdu. Hovorili mu len to čo chcel počuť.
Fakt expert keď si pomýlil fľašu s granátom.
Z tých rukojemníkov už pravdepodobne väčšina nežije. Palestínci si zvolili cestu s Hamasom teraz to už ľutujú.
Niet sa čomu čudovať 99% Američanov nevie čo je to Ukrajina. Tak prečo tam posielať miliardy?
Odporúčame