Pochovate svojich? Presne tak ako komunisti dnes sudruh a zajtra skocis v base alebo baniach a este mozes byt stastny ze nie na sibenici.
Pochovate svojich? Presne tak ako komunisti dnes sudruh a zajtra skocis v base alebo baniach a este mozes byt stastny ze nie na sibenici.
fasista z kremla odstranuje tych , ktori nie su na 100% poslusni. Ak si na 85% poslusny tak potom si skoro nepriatel. Poklonska bola len dalsi uzitocny idiot pre putinove plany.
Pred ruskymi barbarmi a vrahmi je naozaj lepsie utiect, ved preto uz miliony Ukrajincov utieklo. Teba to musi asi nesmierne vytesovat ako vsetkych ostatnych slovenskych rusonackov.
Jazero je rozlohou skoro polovica Slovenska. Tazko sa okolo neho potulovat.
Ruske kecy zamerane na poukazovie uspechov minulosti aby zakryli fiasco na Ukrajine.
Pravdou je ze rusky vplyv na okolite krajiny sa neustale zmensuje. Za poslednych 30 rokov rusko stratilo neuveritelne mnozstvo spojeneckych krajin, pricom takmer vsetky europske presli na opacnu stranu.
rusko sa ukazalo ako krajina s ktorou sa neoplati drzat uzke spojenecke vztahy pretoze aj ked na jednej strane da lacny plyn a ropu a druhej strane toto spojetectvo prinasa len upadok a zavislost. Ziadna s krajin ktora mala s ruskom uzke sa ani len nepriblizila k urovni zapadnych krajin a rozdiel sa velmi pocituje este aj dnes.
Ak sa priatelis s mizeriou tak nakoniec dopadnes rovnako mizerne. Tak ako ruski vojaci kradnuci pracky a zachodove mise na Ukrajine.
Vladimir Vladimirovic Putin ma uz na kratko len co je pravda.
A keby sa tlci naucili citat a chapat tak " odobornici" by asi padli na zadok.
ruska ekonomika padla na dno za ZSSR , ako to moze rusko vydrzat teraz ked stratilo tolko satelitov? Je to len otazka casu kedy nastane dalsi kolaps. Vojnove vydavky, straty na zivotoch, sankcie ... rusko bolo pod takym tlakom naposledy za 2SV, no teraz nema ziadnych spojencov.
rusov este len cakaju zle casy. Zatial to len zacina bublat , ale o pol roka to uz bude vriet naplno.
No to skorej ty. Ani jednoduchemu clanku nedokazes porozumiet: Pravdaze rusoili su tym znami.
<<Protidronovou puškou proti delám? Tak to je "naozaj" "wunderfaffe". :)))))))
Reagovať | Nahlásiť | Ignorovať | Dobrý príspevokBez fotkyZnalec
10114376 dnes
11:32>>
<<Desaťtisíce sťažností sa týkajú problémov s hľadaním príbuzných nezvestných vo vojne.>>
Co si ti rusi vymyslaju, ved podla ruskych vladnych udajov na Ukrajine padlo len zopar tisic ruskych vojakov.
Hmm, ze by tie desatisice potom dezertovali?
Mozne je tiez, ze su z inej planety aj take zvesti koluju.
Fasisticky krpal z kremla sa chce hrat na imperatora.
Ako keby ruske lietadla nelietali a v Iraku tebe asi len ukradli rozum . A to ze Europa musi nakupovat plyn z USA je zase len dielo tvojho putina, ty polovicny genius.
rusonacek co maju Ukrajinci s tym ,ze v rusku nemaju cesty a putin si utahuje z ludi?
<<ednoducho, Rusko znížilo normy na úroveň deväťdesiatych rokov.>>
rusaci barbari nicia Ukrajinu a nicia klimu. Typicky rusky postoj, srat na vsetko.
Ty by si prezil ako pravy, rezany, slovensky rosunacek.
Komentovanie jeho kecov nie je rozculovanie. Popravde na Zapade si jeho vyhrazanie nie velmi vsimaju kedze jeho moc je prakticky "0" .
Na Google reviews pod tymto barom DK Oysters je skoro 2000 prispevkov s rovnakymi skusenostami.
Odporúčame