A preco si ty nevyskakoval ked Rusko zrovnalo Grozneyj zo zemou a len preto, ze chceli urobit to co teraz schvalujete pre Donbas a Krym? A Cecenci nikdy neboli Rusi je to dobyta a okupovana krajina.
A preco si ty nevyskakoval ked Rusko zrovnalo Grozneyj zo zemou a len preto, ze chceli urobit to co teraz schvalujete pre Donbas a Krym? A Cecenci nikdy neboli Rusi je to dobyta a okupovana krajina.
Mozno mali pekne poprosit Rusov nech sa im zoradia na pole vsak genius? Ukrajinci si brania svoju krajinu a vlast , Rusi su agresori.
<<„Z úcty k obetiam, ktoré sa ničím neprevinili, vás vyzývam, prestaňte šíriť tieto lži a dezinformácie. Prestaňte klamať slovenských občanov,“ uviedol.>>
Na to je uz mozno neskoro. Dlhe roky to vlady Slovenska tolerovali , nic s tym nerobili a politici vyuzivali pre svoje ciele. Treba zakrocit proti tym , ktori siria nenavist voci Ukrajincom, odstavte ich od pristupu ku socialnym mediam, ved sa to da velmi lahko urobit.
Bla, bla...blakot z Kremla.
Ta propaganda mala byt hlavne pre ruske masy a ocividne to fungovalo, koniec koncov ako vzdy v Rusku. Rusi jednoducho , zeru svojho czara, ktory sa chce hrat na vladcu Vychodu. Putin pocital s tym ze vojnu ukonci do tyzdna, propaganda mu pomoze v Rusku a Zapad na to o dva-tri mesiace zabudne a vsetko bude tak ako chcel. Ocividne situacia sa vyvinula inak, Ukrajina sa brani , Zapad uvalil najsilnejsie sankcie proti Rusku v historii a aj ked Ukrajinu nakoniec porazi , tak je uplne mozne ze bude celit podobnemu odporu ako v Afganistane. Ukrajina tiez nie je Cecensko , ktore mohol zbomardovat na popol. Cim viacej znicelnych civilnych objektov a zavrazdenych civilistov, tym vacsi bude odpor Zapadu.
Tak nejake zmurknutie ta serie, ale to ze Putin vrazdi Ukrajincov to blahosklonne tolerujes a radis Ukrajincov aby sa vzdali ruskeho nasilnikovi a dobyvatelovi.
<<Putin poslal na Ukrajinu zomierať brancov>>
Zomieraju za svojho czara.
<<Malí pacienti a zdravotníci, čo sa o nich starajú, vyšli na dvor a z výšky ich odfotografoval dron, keď zo svojich postáv vytvorili písmeno v tvare Z.>>
To je dost zlahcovanie. Boli to smrtelne chore deti na rakovinu a ich rodicov, ktore ruska propaganda prinutila obhajovat invaziu Ukrajiny. Toto je uz naozaj chore fasisticke myslenie , z ktoreho musi byt kazdemu sudnemu cloveku zle.
t’s not a joke, Russian is sending out terminally ill children dying from cancer and their families to do propaganda operations in favor of war.
A ktora krajina nema biologicke vyskumne centra? Noze nam prezrad genius?
<<„Už teraz môžeme povedať, že v ukrajinských biologických laboratóriách v bezprostrednej blízkosti územia našej krajiny prebiehal vývoj komponentov do biologických zbraní,“ tvrdí Zacharovová>
Zacharova tiez len pred nedavnom tvrdila, ze Zapad si vojnu Rsuak s Ukrajinou vymyslel , ze rusky utok na Ukrajinu je vymysel zapdnych medii.
Cinsky komunista je ako rusky fasista. Obaja su bez moralky.
<<Z tohto porovnania podľa neho vychádza Ukrajina lepšie ako Rusko. „Poprední ruskí politológovia, historici, sociológovia píšu, že súčasný ruský režim je stelesnením fašizmu. Ja s tým súhlasím. Existuje niekoľko klasifikácií či schém príslušnosti k fašizmu a Rusko spĺňa väčšinu z nich. Ruský režim je v súčasnosti barbarský režim fašistického typu,“ uzavrel Mesežnikov.>>
Plny suhlas, prave to je rusky rezim pod vedenim Putina. A prave preto ma aj podporu u slovenskych radikalov/rusofilov. Ked si pozrieme nazory tychto ludi , tak vidime ze 95% z nich tiez obhajuje deportacie slovenskych obcanov zidovskeho povodu za slovenskeho statu a Tisa Paradoxne pravo oni budu obvinovat inych z fasizmu presne ako to robi Putin.
Ja uz dlho stoznujem slovenskych radikalnych rusofilov s fasizmom/nacizmom a je nacase aby to zacala robit aj slovenska vlada nastal cas konat proti tomu.
Napis Putinovi, aby prestal zabijat Ukrajincov, inak len melies hubou naprazdno.
<<Nuž pán autor tohoto blogu,neviem si predstaviť niekoho kto by chcel vojnu ,akúkoľvek vojnu .Takže ani táto vojna na Ukrajine nie je len ako vy píšete Putinova.Tých faktorov a vinníkov za ňu je viacero,ale to by ste musel aj trochu viac popremýšľať.>>
Aka znoska blbosti. Najprv tvrdis , ze si nevies predstavit nikoho kto by chcel vojnu a potom mas zrazu poruke kopu vinnikov. Tak ako je v tej tvojej hlave?
<<To že majdan bopl vyvolaný západom o tom niet pochýb>>
V tvojej hlave urcite nie su ziadne pochybnosti o tom som presvedceny dokonca a ja, to vsak vobec neznamena ze to je pravda aj keby si to tu opakoval a pisal 1000krat.
Nic ine len obycajna rusofilna retorika , ktora chce urobit z vinnika obet.
He, he.....ty si ten co ma urcite prehlad. Tak nieco napis genius.
Tebe ako aj dalsej kope slovenskych radikalnych rusofilov nejako uniklo, ze to bolo Rusko ktore napadlo Ukrajinu a su to ruski vojaci ,ktori zabijaju na Ukrajine. Ukrajinci sa len brania a tym maju pravo zabit tolko ruskych vojakov a bojovnikov kolko len mozu. Rovnako ako ty mas pravo sa branit ak ta niekto napadne s umyslom poranit alebo zabit.
To sa tu zase moralne dno slovenskej spolocnosti odbavi.
2 miliony utercencov a slovenski nackovia vidia zopar ludi inej narodnosti , ktori tiez utekaju pred vrazdiacimi Rusmi, a tvrdia , ze Ukrajinci vitaju Russov chlebom a solou a utekaju ini. Vacsich podliakov snad nenajdes nikde inde.
Ako obycajne dvaja farizeji jeden v Izraeli a druhy niekde inde na Zapade. Moralne dno slovenskej spolocnosti v plnej nahote.
A tuna kopa uzitocnych idiotov robi sluzbu Putinovi aj bez toho aby dostali sancu mu pobozkat zadok.
Odporúčame