<<Tak sa pýtam, ktoré sú to tie pod vodné vakcíny ? >>
To budu tie, ktore dostavaju potapaci ked maju smenu.
<<Tak sa pýtam, ktoré sú to tie pod vodné vakcíny ? >>
To budu tie, ktore dostavaju potapaci ked maju smenu.
Idiotizmami sa tu prejavues v kolosalnej miere prave ty a radit mozes tak tvojim sliepkam .
Kto vas nuti dat sa ockovat? Mne je uplne jedno ci si nejaky Fero zpoza pece mysli, ze covid-19 soplik mu neuskodi. Je to jeho zivot a zdravie tak nech si rozhoduje sam.
Vsetko je OK. Ti co chceli sa uz zaockovali a ti co nechcu , nech si myslia , ze covid-19 je len taky soplik pod nosom. Komu niet rady tomu niet pomoci.
A ako zvycajne najviac vsetko serie tych, ktori sa nechcu dat zaockovat. Ako male deti, ktore musia dospelym neustale dokazovat ,ze to co robia je spravne.
<<„Je to veľká škoda, že hlupáci odstrašili státisíce ľudí. A platí, že touto vakcínou sa chceli dať zaočkovať tí, ktorí inú vakcínu odmietali,“ zdôraznil Matovič v nedeľu v TA3. Výsledkom podľa neho je, že títo ľudia sa zaočkovať vôbec nedajú.>>
Matko zase kecal. Keby sa naozaj chceli dat zaockovat tak by sa dali ved moznost mali. Jednoducho klamali, ze si Sputnik V daju.
Ak chces zit tak musis pracovat a tak to bolo vzdy a plati to vseobecne. Ked prvi hominoidi chceli prezit tak museli zhanat potravu, lovit a budovat pristresky. To bola praca. Peniaze su len efektinvny sposob ako si vymienat pracu. Pravdaze v modernej spolocnosti je to teraz ovela komplikovanejsie, pretoze praca sa stala produktivnejsia a efektivnejsia cim cast spolocnosti ziskala nadbytok penazi. Tym padom ludia zacali cast penazi utracat na zabavu, cestovanie, sportovanie....a fokus spolocnsoti sa zmenil s cistej snahy o prezitie na zvysovanie kvality zivota.
Skoda ,ze tvoj pristup nema dalsich 30 rusofilov, ktori tu diskutuju kazdy aspon s piatimi nickami. To by tu potom diskusia mala nadych normalnosti.
"Až 99,2 percenta obyvateľov USA, ktorí na covid zomreli v poslednom období, nechránila žiadna vakcína."
Potrebujes k tomu este podrobnejsie vysvetlenie?
Keby si nekecal. Ak sa uz chces robit mudrym , slnecne ziarenie je vyzarovane vzdy rovnako len na casti Zeme dopada pod roznymi uhlami podla naklonenia zemskej osy.
Tento okolo ludi nebol, polovnik bol okolo zvery na ktoru poloval pokial tie diviaky nerypali niekoho zahradu.
Vrany su vraj tiez premnozene , ale nechutnaju tak dobre ako diviaciky.
To robi ja ten kto krmi dobytok , ktory potom ide na bitunok. Kto naozaj miluje pirrodu tak robi bez toho aby potom nieco zabil ako svoju odmenu.
<<Moja láska k prírode je silnejšia ako strach. >>
<<Prišli tam dva diviačiky – na jedného som zamieril a strelil. Zrejme som však netrafil.>>
Ako svedok jeho lasky ku prirode sa predvolava ten diviacik na ktoreho s laskou v srdci vystrelil.
Ty radsej ani nehovor. Viacej ako 12 000 mrtvych na tom ste tiez podpisali neustalym spochybnovanim pandemie.
Ved ty mozes ist z Japonska do Ruska a pichut si ten Spuntik V tam ak ti tak chyba.
A takto skoncila saga Sputnika V na Slovensku. Neschopny politik Matovic je exemplarny priklad na prislovie " Co sa babe zachcelo to sa jej prisnilo" Matovic tak chcel zachranit slovensky narod pred covidom ,ze sa mu prisnilo 500 000 obcanov , ktori by si dali pichnut Sputnik V. Matovic tiez zabudol, ze to co Moskve nakloneni slovensky obcan hlasno a viditelne vyhlasuje na roznych socialnych sietach , je velmi odlisne od toho co nakoniec urobi. Nikdy never politicky motivovanym vyhlaseniam rusofilnej casti spolocnosti. Keby ich sledoval napriklad tu , tak by zistil ze mnohi z nich odisli za peniazmi na Zapad a odtial paradoxne ospevuju Moskvu, co je jasne varovanie ohladne kredibility ich postoja.
Rusko sa zachovalo prekvapujuco a kupilo Sputnik V naspat co je dost nezvycajne a tazko povedat aka je ich motivacia. Mozno urazena hrdost?
Rusko je tiez krajina , kde je vela pochybovacov, odporcov ockovania rovnako ako aj na Slovensku. Slovensko si to uz zlizlo a tento postoj spolocnosti viedol k tomu ze sa zarodilo medzi krajiny s najvacsim poctom umrti na pocet obyvatelov. Antivaxeri, pochybovaci a chripockari sa na tom pekne podpisali.
Odporúčame