Vzhladom na ich vek a vazny zdravotny stav asi Pfizer.
Vzhladom na ich vek a vazny zdravotny stav asi Pfizer.
dr. Liptak tiez propaguje pouzvanie tohoto lieku a vraj v Indii zachranuje zivoty hoci nie mozne najst o tom ziadne spravy. Liptak dokonca dal link na stranku Facebooku s balickom liekov , ktore maju ivermectin a ktory je vraj standard v Indii, Bohuzial tento balicek bol neskor identifikovany ako druh " slovenskeho predvolebneho gulasu" , ktorym si chcel nejaky politik v Indii ziskat hlasy. Takze nic na nejakom masom meritku co by mohlo mat dopad.
Ocividne vela ludia sa bud zabava , alebo si zaraba na vyrabani tychto dezinformacnych kampan.
Faktom je, ze ten brazilsky lekar , ktory priisiel s covid balickom , ktoreho sucastou je ivermectin zomrel minuly rok na covid 19. Liek unho nezabral tak ako nezabral u viacej ako 300 000 obeti v Brazilii a Peru , kde sa jeho pouzivanie stalo osialom. Mytus vsak pokracuje a ludia ako je Malinova ho drzia pri zivote aj na Slovensku.
Osobne si myslim, ze vyskusat ho nemusi byt na skodu a moze aj pomoct v urcitych pripadoch , ale robit z neho nejaky zazracny liek na covid 19 je nezodpovedne.
Na Sputniku hovorili ,ze miliony, ty si nejaky trochar.
Rovnake sprostosti len iny nick. Virus sa prenasa pomocou kvapocek a tie su vo velkosti 0.5µm- 20 µm. Uz to tu bolo premlete snad 1000 krat.
<<There had been 22 cases of such events being reported among the 3 million people who have received the AstraZeneca shot as of March 9.>>
22 pripadov z 3 milionov zaockovanych.
<<Väčšina dát ešte nebola EMA doručená. >>
Matovic by mal poslat este raz Spartana do Moskvy pre tie data pretoze je ocividne ,ze Rusi maju nejaky velky problem tie data dodat. Kto vie ci ich tiez vobec maju.
He,he....Pravda.sk prinasa clanok hoaxoch a konspiratoch pricom prave toto je miesto kde sa ti konspiratori citia uplne doma. Toto je naozaj krasne kocurkovo.
Ty si pomaly , ako vzdy. To cislo uz je pravdaze nefunkcne , ale ty mozes vyvolavat este mesiac.
Mozno by to mali riesit rydzo slovensky a dat si popapuli. Aj tak to cele zmatene kto komu co vlastne odkazal a ako sukromne tie odkazy boli.
<<Akonáhle bol na Slovensku nastolený kapitalistický režim po roku 1989, boli z vysokých škôl vyškrtnuté z osnov predmety Marxizmus-Leninizmus, politická ekonómia a dejiny medzinárodného robotníckeho hnutia.>>
Taktiez sa neda povedat, ze by komunisti zaradili do skolskych osnov zapadne ucenia na vyvoj spolocnosti a ekonomickych suvislosti. Nakoniec v tomto boji ideologii prevladol ten nazor, ktory sa ukazal byt racionalnejsi v riadeni ekonomicko-spolocenskych formacii.
Podla mna ak v buducnosti bude existovat system kde vsetci ludia budu mat co potrebuju , ako taku rovnost (nikdy to co chcu) tak to bude podmienene rozvojom technologii a nasledneho blahobytu. Pokial sa do toho budu miesat rozne ideologicke prudy, dovtedy to bude vystavene moznemu zneuzitiu ako to vidime teraz.
Ja som neotocil nic, to len ty mas v hlave boj Vychodu proti Zapadu. To len vy rusofili dokazete spinit zapadne vakciny len preto ze to tak robia v Rusku a su zo Zapadu. Ak bude Sputnik V schvaleny EMA tak to moze len pomoct a ja s tym ziadny problerm nemam.
Aj komunisti si z toho ucenia Marxa vyberali len to co sa im hodilo a ostatne ignorovali. Slovo " kapitalizmus" je tiez vymysel Marxa , ktory pod nim zaradil politicky a ekonomicky system krajiny cim naznacoval, ze vladne kapital a ludia nemaju ziadne slovo pri riadeni krajiny. Na Zapade sa slovo kapitalizmus pouziva len v suvsilosti s Marxom, socializmom a komunizmom , takmer nikdy v suvislosti s ekonomicko-politickym zriadenim.
Je jasne ,ze Matovic zacal vyvijat tlak na SKUL ohladne Sputnika, no ze sa sa pustil aj do EMA je prekvapujuce a nazancuje ,ze Matovic ma strach ze urobil s tym nakupom Sputnika dalsiu harabaduru. Dufajme ze EMA ten Spuntik V schvali ako bezpecnu vakcinu, co by bolo v kazdom pripade dobre pre vsetkych nielen pre Matovicovu politicku karieru.
Nema , ak by mala tak vyvinie vlastnu vakcinu rovnako tak ako Slovensko. Precitaj co o tom pisala SKUL ako na chybaju vedecke a odoborne kapacity na posudzovanie liekov a ako nam musi pomahat Holandsko.
A ako mu pomoze registracia v Madarsku? Bud bude sledovat EMA doporucenia , alebo sa na ne vykasle a bude chce odobrenie od slovenskeho ustavu, co je pravdaze problematicke pretoze Slovensko nema na to odbornikov, vedomosti a skusenosti.
<<Nedôverujú Rusi Sputniku?
Zrejme zaúčinkovala štátna propaganda, ktorá prostredníctvom televízie sústavne očierňovala západné vakcíny, po ktorých vraj ľudia zomierajú. Keďže v Rusku iné ako ruské vakcíny nie sú povolené, nedôvera ako bumerang zasiahla Sputnik. Svoju úlohu zohral aj veľký podiel popieračov pandémie v populácii>>
Slovenski radikalni rusofili robia presne to iste. Nakoniec tie sprostosti ani nemaju z vlastnej hlavy , ale zase len z Kremla. Jednoducho zial a bieda.
Jedine,ze by tam krachol dalsi Sputnik VI. Planuju jej vyrobu ale nie pouzitie na ockovanie.
<<„Požadujeme verejné ospravedlnenie od Christy Wirthumerovej-Hocheovej zo správnej rady EMA za jej negatívne vyjadrenia voči krajinám EÚ, ktoré priamo schvaľujú Sputnik V,“ napísali na oficiálnom účte Sputnika na Twitteri odborníci, ktorí vakcínu vyvinuli.>>
V prvom rade ste mali poziadat o registraciu ovela skorej. Rusi by to radi obratili a urobili vinnikov z inych, pritcom to bola len a len ich vina ze to nechceli dat na posudenie.
Odporúčame