Bloger by si mohol dat aspon namahu zistit vsetky fakty okolo toho zlata. A stacilo by keby si len presiel clanky ktore na tuto temu uz zverejnila Pravda,sk.
Bloger by si mohol dat aspon namahu zistit vsetky fakty okolo toho zlata. A stacilo by keby si len presiel clanky ktore na tuto temu uz zverejnila Pravda,sk.
Ty ani rozum nemas, miesto neho si dostal cip na vstrekovanie alkoholu.
Moja teoria je ,ze prikaz na otravenie dal niekto z mocenskych politickych kruhov Ruska. Je to odkaz ,ze ked im niekto bude slapat po prstoch tak nakoniec takto skonci. Teraz sa len zacnu propagadisticke oblbovacky s poukazovanim prstov vsade inde len nie na mocnych Ruska. Proste nikto sa nikdy nedozvie kto Navaljneho otravil , ale ucel je splneny varovanie pre dalsich bolo poslane.
Kopa uzitocnych hlupakov sa tu teraz bude busit do prs ,ze Rusko s tym nic nema, ze vsetky taketo pripady su akcie Zapadu na ocernenie Ruska. A tak pekne dookola sa bude tato hra zase hrat.
Sranda je ze najviacej tu kricia kremlotroli , ktori zaroven hovoria ,ze Navalny je "nula".
Otazkou je ci zachrania Navalneho zdravie. Ak bol otraveny tak zamer mohol byt len mu znicit zdravie a ukazat inym ze ak kritizujes Kremel tak tvoj zivot bude peklo. Ak aj Nemci najdu dokazy o otrave tak Kremel to jednoducho poprie alebo prehlasi ze s tym nemaju nic spolocne. Ucel vsak bol splneny , odkaz inym po jasne poslany. Kritizuj rusku politicku verchusku a skoncis podobne.
Vestica. Len robis to co tu robite vy kremlotroli uz dlhe roky. Nikto ani nic ine od vas neocakava. Ak v Nemecku najdu dokaz o otraveni tak to vyhlasite za loz a ty si myslis aky si rozhladeny. Inak by ma zaujimalo preco na pokyn Britanie?
Hladas chyby tam kde nie su a len aby si podporil svoj nazor. Ludia budu parkovat v stiesnenom priestore preto, lebo nemaju inu volbu a nie preto ze maju automat. Ten stiesneny priestor je casto aj stena, stlp ci iny nehybny objekt nemusi to byt len auto.
Kto len otravil vase mozgy? To je otazka ktorou by ste sa mali zaoberat.
Chyba im empatia a respekt ku ludskemu zivotu. Robia si urychlene nazory , ktore zodpovedaju ich IQ.
Floyd , Chovanec.... neboli prvi a ani posledni ktori zahynuli v dosledku agresivneho policajneho zasahu. Niektori mali problemy so zakonom ini nemali tak ako napr. Chovanec alebo Poliak, Robert Dziekański , ktory zahynul v roku 2007.
Kolko ludi zahynulo v dosledku tych tvojich "narezov" od VB sa nikdy nedozvieme , ale ocividne ty si myslis, ze to bolo OK pretoze komunisti ti to nikdy nezavesili pod nos.
To ako sa Chovanec choval v lietadle nie je v suvislosti s jeho smrtou postatne. Ked zomrel , tak uz bol pod policajnou kontrolou a jeho chovanie naznacovalo, ze nemusi byt v normalnom dusevnom/zdravotnom stave. Policia reagovala privelmi agresivne, nebrala do uvahy jeho zdravotny stav a pokial to hajlovanie bolo tak aj posmesne a mozno rasisticky.
Privrzenci invazie su ti ktori preferuju komunisticke vizie usporiadania spolocnosti a preto by volili komunistov. Vzhladom na vysledky volieb od roku 1989 komunisti nikdy neuspeli co jasne naznacuje ze podpora je velmi nizka. Krikluni na Pravde.sk vela vody nenamutia.
<<o Slovenska odišli sovietski vojaci, prišli vojaci cudzích kmeňov.>>
politolog sa obycajne preukazuje nelogickym rozmyslanim a tu to len potvrdzuje. Na Slovensku nie su ziadni cudzi vojaci v mnozstve ktore by sa dalo aspon vzdialene porovnat s rokom 1968. Cudzie kmene boli aj vojaci VZ a ZSSR ak o tom rozmyslame v tychto dimenziach.
<<Vstup vojsk Varšavskej zmluvy do Československa považuje čoraz viac ľudí ako bratskú pomoc !>>
Co sa babke prisnilo to to vydava za realitu. V podstate toto je hnusna , bezociva loz na urovni klamstiev rutinne produkovanych komunistickym rezimom. Predpokladam ze autor bol aktivnym ucastnikom tychto procesov v tej dobe a tak si mysli, ze to stale funguje.
Ruska verchuska ma dobre jedy. Tie len tazko zistit.
Zverejnenie podla mna suvisi z hnutim proti policajnej brutalite a rasizmu. Jednoducho ludia maju teraz viacej odvahy a svedomia na to poukazovat.
Ved to vdaka BLM ludia menej toleruju policajnu brutalitu. To video existovalo uz vtedy a ze sa dostalo na verejnost ovela neskor v case ked ludia protestuju nie je nahodne. Je to vysledok celeho toho procesu ktory ma za ciel brat policajtov na zodpovednost.
Toto mala urobit predchadzajuca vlada a ihned po jeho smrti. Co sa tyka tejto vlady , tak ta tiez nesie vinnu pretoze ako politicka opozicia mala tlacit na vladu. V podstate Slovensko na to kaslalo a vsetko sa teraz prevaluje len vdaka hnutiu BLM , ktore zacalo poukazovat na policajnu brutalitu. Paradoxne ti krikluni ,ktori najhlasnejsie kricia proti tomuto hnutia teraz zase kricia z ineho farizejskeho dovodu.
Ani doping nikdy, ziadnemu ruskemu sportovcovi nenasli a vsetci ktori kritizuju Kremel zomieraju nahodne. Je to vsetko len kolotoc prirody , ktora funguje inak v Rusku.
<<ekári v nemocnici v Omsku však uviedli, že prevoz Navaľného do inej nemocnice nie je v súčasnosti možný z dôvodu jeho nestabilného zdravotného stavu. Jarmyšová na Twitteri reagovala slovami, že zákaz prevozu je priamym ohrozením života Navaľného.
„Jeho zotrvanie v omskej nemocnici bez potrebného vybavenia a stanovenia diagnózy je životu nebezpečné,“ napísala.>>
Nie je to na rozhodnuti jeho a jeho rodiny? Pokial chce ist a jeho pravny zastupca podpise papier tak ziadny problem. Takto to vyzera , ze niekto chce nieco zakryvat.
Odporúčame