ty tiez taky "rusky" ako ten rusky plyn.
ty tiez taky "rusky" ako ten rusky plyn.
USA idu dolu vodou tiez. Kriminalnik sa znova stane prezidentom.
""V nedávnom príspevku sme odhalili plán NATO začať jadrovú vojnu s Ruskom, ktorá by mala katastrofálne následky pre celú Zem. V tomto príspevku vysvetľujeme, prečo sa NATO – vojenská odnož medzinárodného Deep State – zúfalo snaží zničiť Rusko.""
Vidim ,ze tu mame nejaku skrytu bunku geniality. Kolko vas tam je?
Vies kam sa mi mozes pozerat?
Typicky sfanatizovany rusofilny blb. V podstate ani nema vyznam takych ako ty o niecom presviedcat.
Vsetci EU, USA, Japonsko, J.Korea.....podporuju neonacistov na Ukrajine, len jedine rusko vedie vojnu proti nim. Vsetci su zli len rusko je dobre. Ti rusi su naozaj hnupi ak si myslia ,ze im tuto primitivnu retoriku niekto , okrem sfanatizovanych rusofilov , zozerie.
Mozno viete co su "Blood diamonds" krvou poznacene diamanty .
fico lobuje za rusky "blood natural gas" krvou poznaceny prirodny plyn z ktoreho predaja rusko podporuje vojnu proti Ukrajine.
Mozno dubakom po tekvici.
Tu zem CSR dostalo , preto lebo sa rozdelilo Madarsko , teda na zaklade povojnovych dohod. Rovnako ju stratilo na zaklade povonovych dohod.
Takze vysledok fickovej geniality bude, ziadny plyn nepotecie, Slovensko nedostane ani nahradu od Ukrajiny a na dovazok Slovensko strati aj prijem za predaj elektriny Ukrajine.
Zacinam mat podozrenie, ze Pravda uvadza tieto clanky o nahlych umrtiach len preto aby sa mohli nasi tunajsi antivaxeri na nich odbavovat.
V podstate je to skorej elektricky bycikel , ktory pouziva ako pohon elektricku bateriu a chodiaci pas. Mozno vyhodnejsie pre ludi , ktori maju problemi s byciklovanim.
Kolko vydrzi ta pneuamatika na jedno nabitie? Inak aky paradox ,ze komunisticky stat vyvija robotickych policajov, ved podla ich doktrin by to mala byt stastna a spokojna spolocnost. Asi im to tiez nefunguje tak dobre.
Ha,ha... to by bola sranda , keby ich poslali na zasadanie toho ich komunistickeho politbura miliardarov aby to tam rozprasili.
Ano kubko a " lidri" je uz originalne slovenske slovo.
Autor nejako pozabudol ze ICC v Hague vydal zatykac na putina v roku 2023 a kedze Slovensko je clenom tak by bolo povinne putina zadrzat a vydat.
<<„Vladimir Putin je športovcom roka v Rusku. Je to náš hlavný tréner. Nikto neurobil pre šport v roku 2024 toľko ako on a nikto to určite neurobí,“ povedal Děkťarjov.>>
rusko je uz totalna diktatura. Kazdy sa tam pcha putinovi so zadku a o tu poctu sa tiez snazia mnohi Slovaci na cele s ficom, blahom, dankom....a potom nasleduje horda sfanatizovanych rusofilov.
Pred slovenskymi sfanatizovanymi rusofilmi si nemoze byt nikto isty. Tuna chrlia siru na Slovaka len preto ,ze odmietol pastny suboj s rusom. Rovnaka mentalita ktora pozvala ruske tanky v roku 1968 a dodnes to schvaluje.
Prd ide o to ci rusky plyn je taky alebo onaky. Ide o to ,ze za peniaze ktore rusku za ten plyn platime putin vedie vojnu proti Ukrajine. Kedy tvam to uz to tych gebuliach trkne?
Ty si ale riadny tlk , ked nevies ani pochopit co som napisal. Naco si vobec otvaras hubu? Pisem o ficovi , ktory navrhol stretnutie ty simpleton.
Odporúčame