Rusi im ukradli vsetko Donbas s uhlim a Krym s ropou. Aka nahoda.
Rusi im ukradli vsetko Donbas s uhlim a Krym s ropou. Aka nahoda.
Nemci ho asi povazuju za svojho, koniec koncov Gott je nemecke priezvisko.
kastmar,
Preco chces aby Slovensko vystupilo z NATO? Ty predsa zijes v Kanade a to ti nevadi , ze Kanada je v NATO tiez? Pozadujes aj jej vystupenie z NATO?
Pravo mas , tak protestuj. My demokrati ti to pravo neberieme a sme radi ze ho mas.
Kto vie co rozumeju hokeju?
Pod akym nickom teraz frci?
Ak by Jezis Kristus zil v sucastnej dobe tak ja som si isty, ze ty by si prisiel z nejakou konspiraciou aj na jeho konto.
<<Z toho mestu patrí len 0,63486 USD. Ďalšie časti týchto peňazí získavajú miestnej školy, prístav, okres, knižnica, zdravotnícka záchranná služba, povodňový fond, regionálna doprava a štátne školské fond.>>
Ocividne tieto sluzby su potom oddelene od spravy mesta. Pod aku spravu potom patria ak su financovane z dani?
Rozmyslam kde je taky "abraxas". Povolany do Petrohradu na koberec pre slaby vykon?
Klasika, ruskeho trolla spoznas okamzite podla vulgarneho slovnika.
Problemy mas ty. Cital si ziada pravdivo a nezavisle? Nedaj sa vysmiat a prave od vas to znie ako vysmech ked jedinu pravdu ktoru uznavate je ta z Moskvy. Si totalne zabavny. Ty chces citat pravdu , ty ktory uz len svojim nickom vyjadruje ako mu ide o pravdu? Hehe.....
Dat im dozivotie a z ich prace potom vyplacat davky vsetkym poskodenim.
Nejaky "cooal" sa tu hra na mudreho a tvrdi, ze cunami nemoze vzniknut v severnom ladovom oceane pri Cukotke. Pevek ma letne teploty nad 10 C rekord bol 29C. Napr. tuna je video ktore zachytva cunami na Gronsku :
https://www.youtube.com/watch?v=amWshLXe74s
tuna su zase fotografie z cunami v roku 1958 na Alajske :
Zhovadil si sa sam seba. V prvom rade mne je hokej uplne ukradnuty a v druhom rade mas vazny mentalny problem ak si odkladas prispevky z tohoto portalu. Tiez je mozne ze to bude choroba z povolania ked si bol za komunizmu nejaky obycajny spicel alebo STbak. Normalni ludia take veci nerobia. Avak nabuduce mozes tie moje akoze priapevky pokojne zverejnit rad si pozriet.
Bud si s teba robil srandu alebo klames.
Katastrofa nevznikne vtedy ked vsetko funguje tak ako je planovane , ale ked nastane seria neplanovanych udalosti ktore maju za nasledok znefunkcenie bezpecnostnych opatreni.
Brazilske lesy nie su pluca sveta to je nespravna informacia. Napriek faktu ze ta oblast vyprodukuje 20x viacej kyslika ako je spotreba ludstva tak vsetok tento kyslik sa tam aj spotrebuje.
Podla vyskumov mlade stromy absorbuju CO2 ovela rychlesie ako dospele stromy a tak by mohlo byt tiez ciastocnym riesenim planovane rubanie stareho porastu a nahradzat ho novym.
Odporúčame