Sproste myslienky hlupeho cloveka. Od teba sa nic ine ani ocakavat neda.
Sproste myslienky hlupeho cloveka. Od teba sa nic ine ani ocakavat neda.
Pravdaze mas pravdu ruskym zaujmom bolo vzdy ukradnut si co najvacsi kus uzemia od suseda ved aj preto sme tu mali imperialne Rsuko a jeho naslednika ZSSR.
<<„Rusko postavilo nelegálny most ponad medzinárodnú úžinu, zastrašuje lode všetkých krajín, ktoré sa plavia do a z ukrajinských prístavov, kradne energetické zdroje nachádzajúce sa vnútri našich námorných hraníc a vyháňa našich rybárov z vôd, v ktorých vždy lovili,“ vyhlásila na úvodnom pojednávaní v Haagu námestníčka ukrajinského ministra zahraničných vecí Olena Zerkaľová.>>
Teda Russko sa sprava tak ako sa vzdy spravalo.
Pilcici su sprosti , ale kolko este sprostejsich prispevkov je tuna to by sa aj ten maco divil.
Asi by stacilo keby mal teba, ty by si tomu medvedovi vynadavala do ...... a ten by od strachu usiel.
Neevidujem ziadny vojensky konflikt proti Rusku, ty ano? Doposial to v poslednej dobe bolo tak, ze to bolo a je Rusko ktore utoci, ci na svojich susedov alebo povedzme v Syrii. Ruske hranice ziadne cudzie vojska neprekrocili.
Dal som oslobodenie do uvodzoviek pretoze vlastne o oslobodenie neslo len o porazku nacistickej diktatury a vymenu pana Nemca za sudruha Rusa. Jeden diktator nas "oslobodil" preto aby sa on mohol stal nasim vladcom. to ja za skutocne oslobodenie nepovazujem.
Naproti tomu D-den znamenal pre zapadne krajiny naozaj vela aj ked vojensky to nebola ani zdaleka najvacsia operacia vyznamovo bola. Bo to zaciatok padu nacizmu v Zapadnej Europe a prichod demokracie a prosperity a v tom je najvacsi vyznam D-dna.
A znova plno kecov od vselijkaych chytrych blogerov a proruskych diskuterov. Zasadny rozdiel je v tom ze napriek tomu ze ZSSR porazil fasizmus/nacizmus tak toto vitazstvo malo za nasledok vytvorenie ich formy diktatury v tych tzv. "oslobodenych uzemiach" takze k oslobodeniu od diktatury vlastne ani neprislo len jednu diktaturu vystriedala miernejsie ( aspon teda v Europe) o azijskych krajinach sa to povedat neda a kde boli nasledne miliony obeti komunizmu.
D- den priniesol Zapadnej Europe znova demokraciu , urobil z nej najprosperujucu cast sveta a zmenil zmyslanie Nemcov, ktore sa stalo ovela tolerantnejsie k inym.
Pre Europu ako celok by bolo lepsie keby bola oslobodena Zapadnymi spojencami, lenze Stalin chcel svoj podiel a odtrhol si kus Europy , ktora sa aj tak nakoniec vratila tam kam patri naspat do Europy a nie k Rusku.
Historia po roku 1989 potvrdila, ze "tzv oslobodenie z vychodu" bolo proti prirodzenemu vyvoju v Europe a krajiny sa obratili Rusku chrbtom.
Pravdaze ste to nepochopili obaja, kto by to od vas tiez ocakaval. Jendoducho prve je co tvrdia Rusi teda tych 50 metrov a to druhe co tvrdia Americania.
Netrapte si svoje hlavicky pekne trubte rusku propagandu a nic nemusite riesit.
Ako vidno vela VIPs tam nebolo a tak Pelle mohol recnit.
Kruci pri takomto tempe bude nasa malebna krajinka prevalcovana ziadatelmi o azyl o 10 000 rokov.
Ty to asi nikdy nebudes schopny zistit.
Mna by zaujimalo ci ty neporusujes zakony ked sa prezentujes pod menom niekoho ineho?
Ja len zasnem. Ako to mozu vobec debatovat? Vyclenovat takto 7-8 decko ju jednoducho psychicke nasilie a vsetci len melu papulou miesto toho aby s tym nico urobili. Slovensko je v mnohom stale len krajina tretieho sveta.
Zlate casy ked komunistov napadla mandalinka zemiakova-americka.
Tak ako o vsetkom do coho su zamiesani rusi tak ani o tomto sa nikdy pravdu nedozvieme.
Hlupy ako vzdy, hlavne ze nick je lektor. Viacej ako 400 000 americanov padlo v druhej vojne a skoro 700 000 bolo zranenych. Celkove sa v druhej vojne sluzilo 16 milionov Americanov z toho 2 miliony v Europe.
Ano padlo skoro pol miliona zato aby si potomkovia fasitickeho slovenskeho statu mohli teraz o nich otierat hubu.
He, he... tajna zmluva "Kanzler Akt". Urcite , urcite.
V clanku sa nepise ktorym smerom utekal.
Odporúčame