Podla mna, to co sa doposial odhalilo je len spicka ladovca. Rusi uz urcite dokazali zahladit vacsinu stop.
Podla mna, to co sa doposial odhalilo je len spicka ladovca. Rusi uz urcite dokazali zahladit vacsinu stop.
<<Podľa nich sa na fenoméne takzvaných lodí duchov, ktorých bolo v minulom mesiaci v Japonsku zaznamenaných rekordných 28, podieľa okrem iného fakt, že KĽDR predala vlani Číne rybárske práva s cieľom získať tvrdú menu.>>
Komunisticka solidarita.
Mozno, ze sa aj nalogal morskej vody co povies?
Ak nezaplatia este lepsie nebudu startovat ani pod vlakou OH a najlepsie keby OH bojkotovali nech si svet oddychne od tych podvadzacov.
Este ,ze Rusko zaplati tych 15 milionov pokuty, pretoze tie peniaze co sa musia vyhodit na to aby tych znamych podvazacov usvedcili by sa urcite dali pouzit na nieco lepsie.
<<Ukrajinskej otázke sa v prejave vo Viedni venoval aj Lavrov. Odsúdil údajné snahy „zaviesť v Donbase okupačnú správu“, ktorá podľa neho brzdí realizáciu ruských návrhov na riešenie krízy.>>
Rusky saso, len tak sa to okomentovat.
<<Úvodom prehlasujem, že všetko, čo je napísané v tomto blogu je klamstvo. Je to všetko vymyslené len pre potešenie radostných vyznávačov Vyvoleného hamburgera, ktorí omylom a zbytočne budú čítať tento blog.>>
Karolko , ved uz to tvoje uvodne pompezne prehlasenie nedava zmysel. Najprv pises , ze je vsetko vymyslene pre vyznavacov VH a potom , ze je zbytocne aby tento blog citali.
Tvoj myslienkovy tok pokracuje dalej rovnakym stylom v blogu. S takymi ako si ty naozaj nemohol ten komunizmus pretrvat, ale to uz bola crta systemu vo vedeni najvacsi hlupak.
Co ine sa da cakat od ludi , ktori velebia Stalina a volia Putina?
Dokial chodili Rusi s flastickami mocu hore dolu az ich ten nadopovany moc pekne zasmradil. Maju co chceli, chceli vybabravali s inymi no konecne prislo aj na nich.
<<„Treba to povedať na rovinu. Z časti si za to môžeme sami, pretože sme MOV na to poskytli dôvody. Avšak tieto dôvody boli použité proti nám prehnaným spôsobom>>
He, he tak miesto toho aby plno priznal , tak sa okolo toho kruti ako had okolo horucej pece. Prelozene , podvadzali sme ale nemali nas potrestat za to podvadzanie mali to zamiest pod koberec.
<<Putin bude kandidovať za prezidenta v budúcoročných voľbách>>
Ake kandidovanie? Flek ma isty na 105% ako to vzdy v Rusku funguje.
He, he... ti Rusi su naozaj nieco , vzdy pridu s niecim co ostatny svet zavrhol. Vznasadla su velmi energeticky neefektivne vozidla, ktore spotrebuju ovela viacej energie na prepravu ako ine stroje. Lietadlo spotrebuje najviacej energie pri odputavani sa od zeme, vznasadlo je v tomto poli spotreby neustale.
<< Už prvá oficiálna fotografia ukazuje atraktívny roadster. >>
Tak to co vidime tuna urcite fotografia nie je, ale len nejaka retusovana skica vytvorena na pocitaci.
Rusi by sa mali napaprcit a povedat ze tam nepojdu , nech si ostatok sveta oddychne od podvodnikov a nemusi vynakladat finacne prostriedky na ich kontrolovanie.
Veru dobre si sa trafil. Armada bez oznacenia, tak by im naozaj nemalo vadit ked budu aj sportovci bez oznacenia. Je to teraz velmi modne v rusku za Putina.
Nevykrikovali Rusi len pred mesiacom, ze to je nepripustne aby startovali pod neutralnou vlajkou, ze radsej nepojdu. Mali by aspon drzat svoj slub, ale co sa uz da od nich cakat.
Co najdu lespiu metodu ako kryt ich doping?
Mas pravdu a mozno rusky muzik uz nebude musiet chlastat bojarisnik.
On je ako ten Ferda Mravec , ktory vsade bol a vsetko videl. Ja ked som brigadoval na dopravnom podniku, tak sme rozvazali potraviny a casto len pod plachtou a to boli syry a masiarske vyrobky a dost casto aj bez plachty, napr, jogurty z Trnavy do Senice v lete za Slnka a 30 C. Co sa snimi udialo si mozeme predstavit , ale isli do obchodu po nejakej injekcii.