Štúdia ukázala, že stredoeurópskych extrémistov spájajú sympatie k Rusku
<<Kto chráni diktatúry ako SA, Katar ap.?>>
Nechrani ich nikto, ale ludia sa tam zatial neburia , tak nie je dovod zasahovat, taktiez tieto krajiny otvorene na vladnej urovni nenapadaju a ani sa nevyhrazaju demokratickym krajinam ako naprk. taka S. Korea. Vzhladom nato, ze maju ropu , tak tieto islamske krajiny dokazali dat ludom solidnu zivotnu uroven, takze perzekucia ktora tam je, zatial nevedie ku nepokojom. Ved mnohi si tu tiez pochvaluju komunisticku diktaturu ,ako im bolo vtedy dobre, takze ludia v SA alebo Katare nie su velmi odlisni. Ludia v Rusku dodnes obdivuju svojho kata Stalina.