Stale omielate rovnaku pesnicku do zblbnutia. Ja neviem preco je to take tazke pochopit. Sportovci nerepreznetuju len seba , ale aj krajinu za ktoru vystupuju. rusko ako krajina bolo usvedcene z podvadzania a dostalo stop na urcitych sportovych podujatiach nasledkom coho ruski sportovcami tam nemozu sutazit a reprezentovat Rusko a ani ti , ktori hraju hru poctivo.
Pochopte konecne, Rusko podvadzalo a bolo potrestane a to ze si odnesu aj ti ruski sportovci , ktori nepodvadzali je vinna ruskeho sporotoveho vedenia.

