Východ a západ Európy rozdeľuje kvalita potravín
<<„Pokiaľ ide o potravinárske produkty, ako sú mliečne výrobky alebo čokolády, tak pod jednou značkou sa určite vyrába produkt s rovnakou špecifikáciou a s rovnakým surovinovým zložením,“ argumentuje Jarmila Halgašová, riaditeľka Potravinárskej komory Slovenska. Podľa nej by bolo absolútne neefektívne v ére boja o cenu, aby sa napríklad vo výrobných tankoch pripravovali jogurty v minimálnych množstvách pre rôzne trhy.>>>
Toto dava zmysel tiez mne. Menit zlozenie vyrobku pre Zapad a pre Vychod specialne pri potravinach ktore maju kratku lehotu spotrebitelnosti, by vyrobcu stalo ovela viac.