Vidim , ze niektorym uz z pisania blogov zacina aj sibat, alebo co. Autor musi byt kral trolov, ked tvrdi, ze kazdeho osobne pozna no oni o tom vobec nevedia. Ale pravdu povedat, tak som sa aj zasmial na tomto diele nevsednej inspiracie a kreativity, dufam len , ze autor nebude mat nocne mory z tolkych trolov, ktori mataju cez den.


