tak na toto bol COVID dobrý,aby sa prestali točiť tie braky ako oteckovia a podobne
v tomto prípade je to ok :-)
tak na toto bol COVID dobrý,aby sa prestali točiť tie braky ako oteckovia a podobne
v tomto prípade je to ok :-)
to je ako s ÚDAJNÝM organizovaným ruským dopingom,kopa podozrivých a žiaden dôkaz.Vivat Slovenská polícia.Sa čudujem anglánom že im to nevadí
júj,čoby za 56 percent dal náš emérický prezoš
že NAJSLEDOVANEJŠIA ????
ha ha ha
Ľudskoprávna skupina Sýrsky archív sídliaca v Berlíne !!!!
ha ha ha ďalej som už nečítal :-)
dajte ešte o Červenej čiapočke nech sa pobavíme na rozprávkach z detstva
presne toto ma napadlo keď som si prečítal nadpis
ako každý kto ide z práce,odpichne si a hajde na pivečko :-)
Odporúčame