Autor článku nevie o čom píše...asi sa na rodil po roku 2000.
Až na Netzera, lebo rok 1974 je tesne pred mojím narodením, som všetkých poznal a vnímal v čase ich pôsobenia ako ozaj kvalitných a známych. Neboli vôbec podceňovaní a sú to majstri sveta, či Európy....tak nechápem ten výber.


