Niekde som čítal, že táto pani sa hlasovaním v EU pridala podporovatelom atentátu na Trampa. Je to unikátna žena, hodná zvrhnutia.
Niekde som čítal, že táto pani sa hlasovaním v EU pridala podporovatelom atentátu na Trampa. Je to unikátna žena, hodná zvrhnutia.
Pravda zvíťazí, na tovje trvdenia by sa mali pozrieť orgány činné v trestnom konaní. Daj nejaké dôkazy, ktoré ba tvoje tvrdenie dokázali. Človek ktorý nechce vojnu ale mierové riešenie je podľa teba človek bez morálky a svedomia. Na vojnu je treba vždy najmenej dva štáty, ktoré nie si schopne svoje spori riašiť diplomaticko cetou. Už Carl von Clausewitz hovoril: "Vojna je pokračovaním politiky násilnou formou". Už od čias Otta von Bismarcka bola politika západných mocností zameraná proti Rusku. Snaha západu bola a je získať nerastná bohatstvo Ruska.Podobne ako teraz pani von der Uršula chce docieliť oslabenie Číny aby západné mocnosti získali vzácne zeminy, ktoré vo veľkom množstva vlastní Čina a sú dôležite a potrebné pri výrobe mikročípov a v eleektronike. Namiesto obchodovanie na vzájomne výhodnom obchode sa západné mocnosti všemožne snažia o ekonomické poškodenie vlastníkov nerastných surovín a vzácnych zemín. Napoleon, Hitler a pod. súčasní politici západu.
osobne nemám proti LGBT komunite nič, ale nechápem prečo by som si ich mal vážiť. Mne je jeno či sexuje muž z mužomalebo žena so ženou. Jednoducho mô názor je, že to nei je v súlade s prírodov. Neviem, prečo by som si mal ctiť túto komutitu. Prečo chce silou moci pretlačiť aby si ich každý človek vážil a obdivoval ich konanie. osobne odsudzujeaj napadnutie jedného štátu druhým. Ale nikto ma nemôže nútiť aby so svaľoval napadnutie Iraku, vraždenie Ppalestínskych detí, upaľovanie za živa rusky hovoriace obyvateľstvo v Odese. Neschvaľuje ničenie namocníc ani v Kyjeve ale ani v Pásme Gazy ho to prešlo bez pomenovanie vojnový zločin. Pritom v Kyjevske nemocnici médiá neuvádzali počet zavraždených detí. V pásme Gazy je ich už viac ako 13000 zavraždených.
Politicky motivovaný proces, za vyjadrene svojho názoru. Ak by podporil vrždenei detí v Pásme gazy určite ba bol ocenení a nie trestaný. Juhoslávia 24. marca 1999, napadnitie Iraku a zvraždenie saddama, bombardovanie Líbye a zavraždenie kadafiho, okupovanie Sýrskych území Amerikou, okupovanie Golanských Výšin a Palestínskych území sa môže schvaľovať beztrestne. Právo na slobodu prejavu a spravodlivosť na spôsob NATO.
Veru tak Sused Záviš, preto USA a EU uvaľujú ekonomické sankcie na štáty, ktoré nechcú tancovať podľa ich muziky. Viď sclá na autá u Činy a podobné ekonomické opatrenia.
Podľa neoverených informácií ktoré Poľsko v dokumente predložilo ministrim zahraničných vecí EU, Biden po telefonickom rozhovore s Putinom vydal vyhlásenie, že odstupuje z kandidatúri
No teda, čo už ten Putin si dovoľuje, Podpaľovať pneumatiky v ěsku.
c-eza-r, o somárovi sa to nehovorí, pretože somár nie je tak sprostí aby sa išiel kźať na ľad. Ale počul som, že "Ak je medvdovi dobre ide tancovať na ľad". Ale možno že deti zroedené internetom to majú tak. No a čo sa týka občanov Čskej republiky o tých nemám strach. Majú tam vynikajúcich politikov, ktorí im zabezpečia dostatok lacného amerického plynu. Majú ministerku obrany pani Černochovú , vynikajúceho ministra vnútra, nehovorím o predsedovi českej vlády. a pani Pekarovú. Veštci sa snažia aby čo najskôr prestal prúdiť ruský plyn do EU. Veď ich neochvejný spojenec USA im dodajú plynu až až. Ak by im to netačilo môže plyn odchýtávať od kráv.
Komuništ, tomu ani rozum. Vieš mi povedať kedy Ficová vláda zasahovala proti protesntným demoštrantom ogranizovaných pánom Šimečkom. Zato za vláda pánov Matoviča, hegera a Ódara polícia používala proti demonštrantom aj vodné delá.
roscoe18, USA a krajiny NATO, už napadli viacero suverénnych štátov od skončenia Drujej svetovej vojny. Len históri USA od roku 776 hovorí, že USA za svojej existencie neviedli vojn iba sedemnásť rokov proti niektorému zo zvrchovaných štátov. ostatné roky boli vždy s niekym vo vojne. prajem peknú júlovú nedeľu. Ozaj a vieš kedy nemecko napadlo Rusko? Ja si neviem spomenúť. Viem iba, že Rusko pravidelne raz za 50 rokov napadlo niektorý Západoeurópsky štát.
mini_ster, Rusko sa nepriblížilo k hraiciam NATO ale krajiny NATO presuvali a neustále presúvajú svoje vojská k hranici Ruska. Potrebovali ešte Ukrajinu, ktorá má prístup k moru a Rusko by by mali dokonale oblúčené.Potom by už mohli realizovať svoje stáročné chúťkay na napadnutie Ruska a zmcniť sa jeho nerastného bohatstva. To je už snaha od čias Otta von Bismarcka. Pokúšal sa o to už Napoleón, neskôr Hitler za pomoci celého západu. NATO vytvorili akože spojenci Ruska počas 2. svetovej vojny už v roku 1949. proti kumu bolo určené keď nie proti Rusku. Nemecko bolo rozporcované medzi víťazov vojny. fašizmus akože porazený. Iba veľ fašistických vodcov a politikov sa ukrylo v USA a Kanade, ktorá dokonca jedného z pohlavárov faštu vyznamenala minulý rok.. Západ naplánova od 2. svetovej vojny už vela vojen. Len zopár, Vietnam, Kórea, Panama, bývalá Juhoslávia, Irak, Sýria Líbya a mnoho ďľších. Peknú nedeľu.
Ukrajinci by možno boli ochotný rokovať a nezastavovaliby prepravu plynu ani ropy. Problém bude asi niekde inde.. Ukrajina ako štát asi nebude celkon nezávilým a suverénnym štáttom.Ukrajina musú poslúchať pokyna USA a EU vojnychtivých politikov. Slovensko má vrámci vojenských záujmov veľký význam pre vojnovych štváčov NATO Širkorozchodná železničná trať dokáže bezpečne prepravovať vojenský materiál ako aj živú silu na Ukrajinu. Preto zastavenie repravy ropy, ktorá je dôležitým zdrojom pre výrobu pohonných hmot a mazív. Slovnaft je síce na Slovensku ale majitelom sú maďari. Taže to zrejme ani nebol útok na Slovensko ale na Maďarsko. Aby sa pán orbán spamätal a stal sa poslušným poskokom politikov EU, USA a NATO. Teraz počas takýchto situácií sa ukazuje ako bolo rozumné predať Slovnaft, ktorý je pre výrobu pohonných hmôt a mazív nenahraditelný zdroj do rozpočtu. Podobne predaj elektrární v čase keď spotreba elektriny neustále rastie. To ho kto ich predal by bolo treba zatvoriť..
Smutia za vodcom tretej ríše, ke potomkovie fašistov na spomienkovej slávnosti ospevovali Hitlera. Vojská Dunbeswéru na hraniciach Ruska čakajú na pokyn NATO povbudzovaný Pobaltskými štátmy, Polskom, rumúnskom a Bulharskomzopakovať si rok 1941.
Fitfiritova, neviem čítať s prozumením, preto prosím vysvetli mi, ako mám rozumieť titulke článku. "Ruský Lukoil prestal posielať ropu na Slovensko. Sakova rokovala s ukrajinským veľvyslancom". Keď ruský pdodávateľ ropy prestal posielať ropu na Slovensko, prečo pani Saková nejednala s ruským veľvyslancom ale jednala s ukrajinkým veľvyslancom. Ukrajinský veľvyslanec má tú mooc rozkázať ruskému dodávateľovi a začal posielať ropu na Slovensko? Ina ak by Risko zastavilo dodávku tak ako to urobil ruský Lukoil, tak to by nevadilo. Pretože šéf plynárov tvrdil, že zabezpečil dodávky od iných dodávateľov, ve**ď koniec koncov sa chceme úplne odtrhúť od dodávok ruskej ropy a plynu. Pani von der Uršula ná zabezpečí ropy a plynu toľko, že Slovensko bbude môcť tieto komodity predávať na burze.
Pravda zvíťazí, ver tomu, že v tejto diskuzii som ešte odborníka okrem teba nespoznal. Daj informáciu ako môže oplodniť muž muža, a porodiť potomka.
Petrozza, tvoj príspevok je unikátnou ukážkou myslenia.
PravdA zviťazí, osobne nemám nič proti LGBT, nesa pária ako chcú., nech si pochodujú kedy chcú. ale aby mali by byť slušne oblečení., Ani jedna žena si nenecháva svoje prsi doma, prakticky sa to ani nedá. Rozdiel je vtom, že ak ja by sim išiel po ulici v tangáčoch a bol oblečný ako niektorí na PRIDE tam ma polície zadrží a začne priestupkové konanie. Ak by vyznávači nudizmu chodili po meste nahí určite by polícia proti ní zakročila a riešila ich ako pohoršovanie a podobne. Uveď aký je rozdiel medzi človekom LGBT a nudistom. Káždí má svoje ústavné právo na zhromaž´dovanie. Ak chcú dvaja muži, tvoriaci jeden pár vychivávať deti, nech si ich vychovávajú ale tie kroté spoldia ako jeden druh a družka. Prečo ak LGBT ma právo na pochod v tako oblečení ako tam chodia nemôžú mať právo na pochod nudisti a pochodovať nahí. Veď adamitisú integrálnou súčasťou spoločnosti. Mohol by so mi to prosím vysvetliť aby som to pochopil, že jeden môže a druhý nie?
Čo vyspelá demokracia USA odmieta liečiť občanov verného spojenca NATO?
jjhc, politici NATO tvrdia, že Ukrajina má právo zasahovať ciele v Rusku ako odvetu za vedenie vojny prtoti Ukrajine, Každý má právo brániť sa. Prečo potom nemajú okupované štaty Izraelom na seba obranu. Izrael pravidelne útočí na ciele v Sýrii a Palestíske územia. Je rovnako okupant ako je Rusku.
Že diskutujúci tu pod člankami Pravdy stav a situáciu na Ukrajine nezmenia je holá pravda. Ale najsmutnejšie na tom je, že politici EU a členských štátov NATO, ktorí by stav mohli zmeniť sa snažia tento stav ešte zhoršovať a všemožne podporovať konflikt namiesto toho aby sa snažili ukončiť utrpenie civilistov, ktorú sú obetovaní správaním sa vojny chtivých politokov EU a NATO.
Odporúčame