kontrolu poslancov zabezpečujú voliči a v referende rozhodujú, ktoré pani prezidentka zakaždým zmarila.
kontrolu poslancov zabezpečujú voliči a v referende rozhodujú, ktoré pani prezidentka zakaždým zmarila.
SaS podáva návrh na odvolanie Gašpara z funkcie predsedu výboru, KDH navrhuje odvolať Blahu. Divím sa, že OLaNO ešte nenavrhlo nikoho odvolať. Taktiež PS sa nečiní a nikoho nenavrhuje odvolať. neviem či ich pribrzdili mrazíky do mínus 5 stupňov celzia.
Ernesto Guevara, Che ji iba prezývka, ktorú získal, v hovorovej reči znamená "hej" prípadne "človeče". Bol lekárom a bojoval proti diktátorovi Fulgendovi Batistovi. Skôr oko podávanie nezmyselných trestných oznámení a odvolávaní poslancov som si myslel, že budú presadzovať kresťanská hodnoty, hľadať riešenie pre zlepšenie spoločenského a sociálneho postavenie obyvateľov, zamestnancov a podobne. Žiaľ asi nemajú na to aby navrhli rozumné riešenia, tak sa uchýlili ku kabaretnému spôsobu vykonávania poslaneckého mandátu. Nie ako zákonodarného organu
Franta Váňa si neskutočne arogantný homosapiens. Toľko zloby čo je v tebe asi málo kto má. Podľa to čo píšeš ani nevieš kto Che Guevara bol. Inak sa volal Ernesto Guevara. A čo sa týka členov KDH, uznávam politické stran, ktoré sa dostali do parlamentu. Pri KDH ma zaujali percentá hlasov, ktoré získali. bolo ich 6,82 %. Slušná politická strana rešpektuje výsledky volieb a ide do opozície, kde robí skutočnú opozičnú politiku. Ukazuje na chyby vládnej koalície a ukazuje riešenia. Vláda bola vymenovaná pani prezidentkou 25. októbra. Opozícia jej nenechala ani obligatórnych 100 dní vládnutia, ale zvolila cestu obštrukcií, odvolávania ministrov, vlády, poslancov a predsedov poslaneckých výborov. Dokazujú, že nemajú nič konkrétneho čo by ako opozícia mohla ponúknuť na zlepšenie stavu spoločnosti. Naopak pokračuje v v tom aby sa spoločnosť rozdelila a rozhádal, pretože nič iné nedokážu. Zatiaľ dokázali z parlamentu , zákonodarného zboru urobiť cirkusové predstavenie.
peter, keby si vedel čítať tak by si sa dozvedel, že Lučanský nemohol komunikovať s rodinou ani prostredníctvom advokátov. Ak byprávnik dal na Tweet hlasovú správu musel by právnik mať jeho príspevok nahratý na nejaký záznamník a vyniesť ho von z väzenia. inak ak cez právnikov posielal väzeň správy hovorilo sa tomu moták A ten sa vynášal tajne.Peter Peter zober si sveter fúka veter.
Je to správne rozhodnutie fínskeho poslanca v EU. EU je predsa združenie demokratických štátov, kde sú striktne dodržiavané ľudské práva. Tak bolo dobrovoľné očkovanie očkovanie. Ak si sa slobodne rozhodol neočkovať tak si nemohol cestovať. Platí heslo "Kto nejde s nami je proti nám". Ak nesúhlasíš tak ti nedovolíme hovoriť.
Tatran S, nevieš v koľkých krajinách vraždili americké vojská deti, ženy, starcov a civilistov. Ja som počul o dedine My Lai vo Vietname, ktorú zrovnali so zemou a vyvraždili 500civilstiv z toho 170 detí. ostatní boli starci nad 65 rokov a ženy. Ozaj a pamätáš na Kábul, kde pri zbesilom úteku stihli zavraždiť tri ženy a sedem detí. To nehovorím o tisícoch zavraždených civilistov v Iraku. Pamätáš si čo si večeral.
divoký mesiac, nevieš mi povedať kto bombardoval Belehrad a vytvoril Kosovo? Si presvedčený o tom, že iba USA môžu rozhodovať o tom, kto môže vyhlasovať samostatnosť. Ak niekto neposlúchne USA dopadne ako domorodé obyvateľstvo Severnej Ameriky, ako Irak a iné krajiny. Kuba už čelí blokáde USA desiatky rokov. Žiaľ ani v novom roku si rozum nedostal.
Príkladom je aj Nemecká kolónia USA. Kde prije americká armáda odtiaľ ju ťažko dostať. Amerika nerešpektuje medzinárodné právo a vôľu ľudu a vlád krajín ktoré napadla. Jej sila je v zadĺženosti a vojenskom priemysle. S obľubou užíva nerastné bohatstvo iných krajín, ktoré demokraticky napadla a okupuje. Príkladom je aj Sýria.
Pán historik Dubovský podáva trestné oznámenia na ľudí, ktorí nepodporujú Americkú nadvládu nad svetom a jej 200 ročné vedenie vojen proti tým ktorí nesúhlasia s jej politikou a demokraciou. Vietnam, Srbsko Irak, Sýria a ďalšie. krajiny sú toho príkladom.
naj7, ty budeš určite na hlavu padnutý zo štrnásteho poschodia. A čo tak Matovičov očkovací bonus, čo tak Matovičove testovania a trnavská firma, ktorá zarábala na testoch, čo 21 miliónov neziskovej organizácii, ktorá viedla prezidentskú kampaň pani Čaputovej. To neziskovkám nevadí. To "Zastavme korupciu" podporovala". Hovorí sa "Trafená hus zagága". Takže neziskovky začali gágať. A ty si akrem iného aj papagaj.
muacapapacu, to čo mamamia9874 píše pravda. poľutovania hodný si ty, pretože rozumovo si zaostal. mentálne si zostal aj za psov rasou Čivava
Mal by si si dať dole z očí to tmavé sklo. Ty si osobne až piata cenová skupina. Daj si jasné sklá a uvidíš bombardovanie Srbska, napadnutie Iraku a zavraždenie Saddama, zavraždenie Kadáfiho a bombardovanie Líbye, okupovanie Sýrskych území Amerikou. Vraždenie vo Vietname. 200 rokov Amerika viedla vojny proti zvrchovaným štátom. Si nechutný ako slimák bez ulity, slizký a odporný.
Pán Danko dokazuje, že do politiky nepatrí. Skôr by sa hodil do cirkusu spolu s pánom Pročkom. Je smutné ako sa správajú poslanci SNS na čele s pánom Dankom. Môžu byť radi, že sa vôbec do parlamentu dostali. Vystupenia na adresu pána Pellegriniho so hanbou celej SNS a hlavne pána Danka. Patrilo by sa mu vysvetliť ako sa má správať koaličný partner politik. Silno pochybujem o inteligencii pána Danka. Mal by podľa mňa navštíviť psychológa a riešiť svoje správanie.
adriang, vieš o tom, že Izrael okupuje Palestínske územia a už niekoľko rokov vraždí Palestínske deti, ženy. Vieš o tom, že Izrael niekoľko rokov okupuje Sýrske Golanské Výšiny, pravidelne niekoľko krát do mesiaca bombarduje Sýrske územia, civilné objekty, vojenské objekty a vraždí Sýrske obyvateľstvo. Podľa teba aj Gabčík, ktorí spáchal atentát na Heindricha za protektorátu Čechy a Morava bol terorista? teroristi sú okupanti.
McGyver, peklo rozpútali Izraelčania, ktorí okupujú Palestínske územia, vradili a vraždia Palestínčanov nehladiac na vek. Deti, ženy, starcov skrátka čo im príde do cesty. To robili ešte predtým ako Hamas začal boj proti okupantom. Prajem v Novom roku 2024 pevné zdravie.
SNS by si mala uvedomiť, že je v koalícii len vďaka Smeru a Hlasu. Je smutné, že strana s takýmto počtom hlasov vo voľbách si chce určovať a riadiť koalíciu. Pán Danko by si mal uvedomiť, že takýmto postojom iba napomáha. PS, SaS a KDH. Koalícia by si mala uvedomiť, že iba jednotným vystupovaním budú mať silu a podporu voličov.
Dnes je vzdelaný odborní človek ktorý použije výraz "edukácia". Nevzdelaný je človek ktorá použije výraz "výchova". Vzdelaný odborník použije výraz "kurikulum". Nevzdelaný človek použije výraz "vzdelávací program. obsahová náplň". Vzdelaný človek nepoužíva výraz "životopis" ale použije výraz "curriculum vitae". Idem okolo základnej školy a tam je Plagát "Family Day", "Hapy Day". Je to vidieť, že už aj dedinské školy sú na svetovej minimálne na Európskej úrovni. Ale koľko je 10+15 to bez kalkulačky alebo bez Googla nevedia. Je to smutné. Aj pán Drucker má vzdelanie v odbore školstva. Takže bude nové kurikulum a edukácia.
Čo si pamätám tak známkovanie bolo vždy a keď som pozeral filmy aj z obdobia Prvej Československej republiky, tak sa známkovalo tiež, Veľa záleží na rodičoch ako vedú deti k vzdelávaniu. Chodil som do školy, bola jednotriedka, prváci, druháci a tretiaci. všetci sme sa naučili čítať počítať. Vždy boli žiaci, ktorí nemali radi matematiku, iní jazyky a podobne. Ono po revolúcii sa menilo všetko podľa toho kto bol vo vláde. Neznamená, že na západe je všetko naj. Veď stačí si pozrieť, že americký prezident si mýli Slovensko zo Slovinskom, americký prezident na tlačovej besede vyhlási, že Irak vyhrá vojnu s Ruskom. Že ty si nič nenaučil je to vidieť aj na tvojom príspevku. Človek sa narodí a celý život sa učí. Iba ty si asi zaspal a tvoj mozog už nebol schopný prijímať nové poznatky. Inak čo sa čudovať školstvu, keď ministrom školstva je kaderník a podobné osobnosti, ktoré o vzdelávaní nemajú žiadne poznatky (odborné vedomosti). Poznatky zo zahraničia sa už prejavili aj na školách Čských
Nerozumieš a rozumieť nemôžeš, pretože myslíš reálne. Logicky vyplýva, že ak neuznávam štát nemôžem uznať jeho pasy. taktiež nerozumiem, prečo Španielsko pozatváralo do vezenia predstaviteľov Katalánskej vlády, ktorá žiada o samostatnosť. Kosovo vniklo po humanitárnom bombardovaní členskými štátmi NATO, ktoré potom Kosovo vytvorili a násilne oddelili od Srbska. V španielsku Katalánci prejavili slobodnú vôľu osamostatniť sa. Teda demokraticky v rámci Charty OSN na rozdiel od Kosova, ktoré vytvorila aliancia NATO.
Odporúčame