Tak to ma potešilo, ešte mohol povedať, že ak sa ceny zvýšia, tak účty za občanov bude platiť minister spolu s ministerstvom. Sulík mal pravdu keď hovoril o múdrosrá.... Je ich v politike a vo vláde až až.
Tak to ma potešilo, ešte mohol povedať, že ak sa ceny zvýšia, tak účty za občanov bude platiť minister spolu s ministerstvom. Sulík mal pravdu keď hovoril o múdrosrá.... Je ich v politike a vo vláde až až.
Myslím si, že teraz Putin pošle pre ňu špeciál, daruje jej jeho daču, zruší mobilizáciu, stiahne vojská z Ukrajiny len aby sa najvýznamnejšia spevácka hviezda vrátila do Ruska. Pretože je to hviezda bez ktorej rusko neprežije.
Nuž hlúpejší príspevok som za posledných desať rokov nečítal. Ale podľa teba a pána Sulíka a Hegera je výhodné pre Slovensko predať za 100 EURO a kúpiť za 500 EURO. Mal som to skôr vedieť. Bol by som rajčiny predal po 3 EURO za kilo a kúpil by som si po 7 EURO. Mohol som sa opýtať študovaného ekonóm ako je pán Sulík. Načo budem jesť doma vypestované, keď ich môžem predať za EURO a potom si na trhu kúpiť za 3 EURO.
Babiš nemal právo vidieť dokumenty. Jeho obžaloba bola prísne tajná. preto nesmie vedieť z čoho bol obvinený a na akom základe. Podobne je to so zmluvou medzi EU a Pfitzerom o vakcínach na covid. Ľudia nesmú vedieť čím budú očkovaný. Preto je celý dokument začiernený.
Kosovo, Kosovo, Kosovo, to ti nič nehovorí. Vzniklo za pomoci Amerického bombarovania.
predstav si, že tam boli dokonca aj z Českej republiky.
pazo, primitivizmus, primitívny bude zrejme dánsky analytik. Veď Rusko má možnosť zastaviť dodávky plynu úplne jednoducho zatvorením kohútikov ako odpoveď na sankcie západu. Zničiť vybudovaný a do prevádzky neuvedený plynovod pre Rusko nie je žiadnou výhodou. Tým by si zničilo možnosť obnovenia dodávok po ukľudnení emócii z referend.. Nepozorovane vo vodách výhradnej pôsobnosti Dánska a Švédska by Rusko mohlo vykonať len veľmi ťažko. Z dôvodu že NATO si tieto oblasti v tejto dobe cháni asi dôkladne. Lode plávajúce po mori by boli monitorované a tiež ponorky, pretože v týchto častiach nie je veľká hĺba a ponorky by boli ľahko odhalené. Analytik hovorí, že aj v prípade získania dôkazov nebudú absolútne stopercentné. Jasne povedal "s najväčšou pravdepodobnosťou vinníkom je Rusko". Je to nehoráznosť najvyššieho ranfu.
jjhc, zrovnávať mobilizácie s plynovodom môže iba slabomyseľný človek. mobilizáciu mohli urobiť aj preto, aby zabezpečili obmenu vojakov v bojovej činnosti. Ďalej na doplnenie nenávratných strát. Potom je tu tiež možnosť doplniť zálohy do bojových útvarov na vlastnom území a vycvičiť ich. Potom by mohli určitý počet vojakov uvoľniť na Ukrajinu. Tak by si zabezpečili udržanie potrebného počtu vojakov na prípadnú ochranu územia pred napadnutí. Poškodiť si vlastný majetok by bolo nelogické. Veď prestať dodávky plynu môžu kedykoľvek zatvorením kohútikov., ako odpoveď na sankcie uvaľované úniou. To, že poškodenie je v zóne, kde Rusko nebude môcť byť členom vyšetrovateľskej skupiny nie je tiež náhoda. Ničiť niečo čo by mohlo v budúcnosti ešte poslúžiť Rusom by asi neurobili Rusi. Sú známe prípady ničenia vlastného majetku z histórie. Ríšsky snem, Bundestág. Gliwice v poľsku. ako zámienka k vojenskému zásahu.
Som sklamaný, čakal som, že bude vstup ratifikovať do 45 minút po schválení parlamentom. Ale aj deň sa cení. Už sa mi bude lepšie spať.
Stanko1, aj pán premiér tvrdil, že ceny budú rovnaké ako boli doteraz iba zaplatíme v inej výške.
franta, myslím si, že sa dosť mýliš. Ale určite si budú žiť "Americký sen". pripadne si budú môcť kúpiť plynotesné fľaše v termináloch na skvapalnený plyn ich plniť americkým plynom a nosiť si ich domov na zabezpečenie tela a teplej vody. určite ich to vyjde lacnejšie ako ruský plyn. Len malá otážočka, už máš pripravený plán spoločného rodinného sprchovania?
Saparat, nie je politológ rýchlo kvasený. Z medicínskeho hľadiska je to konceptne retardovaný homo sapies. Nechcem použiť iný výraz pre tohto človeka, ktorý používa medicína pre mentálne postihnutých.
Nevedel som, že Gazprom je Nemecká firma. Ale to nie je tvoja chyba. Tebe chýba iba zdravý rozum.
Ty a obhajca ste stratené existencie. Nájsť pre pre vás vhodný prívlastok je nemožné.
Viky26, nie som si istý, že elektrárne sú Slovenské. Boli síce postavené Slovenskom (niektoré ešte ČSSR), ale žiaľ Slovensko ich predalo zahraničným firmám, pretože podľa pána Mikloša štát nie je dobrý hospodár. Dnešná vláda to potvrdzuje, že vláda nie je schopná viesť zodpovedne štát. Pán Sulík nedávno predal jednu elektráreň na východe Slovenska za nejakých 36 miliónov EURO Takže Na Slovensku vyrobená elektrika v elektrárňach postavená slovenskými robotníkmi za slovenské peniaze je teraz v rukách cudzincov. Štát dotoval dostavbu Mochoviec, platil miliardy ale zrejme nekontroloval, kde sa peniaze minuli. Nemci bez váhania zhabali majetok Gazpromu, ktorý mal vo vlastníctve. prečo to nemôže urobiť Slovensko s elektrárňami. V súčasnosti sú na Slovensku ale nepatria Slovensku. ENEL predá na burze elektrinu Slovensku vyrobenú na Slovensku Slovenskými robotníkmi. To je ekonomicky pre Slovensko podľa Sulíka veľmi výhodné.
Neviem ako je to potrubie položené. Či je v celku teda začiatok v Rusku a koniec v Nemecku, v celku myslím, že kompresor tlačí plyn na začiatku potrubia bez ďalšieho kompresora. Bol naplnený 300 miliónov kubických plynu. Mohlo sa aj stať, že plyn bol ukradnutý na konci potrubia.
možno to, čo hľadali Američania v Srbsku, v Iraku a doteraz hľadajú v Sýrii. Atómové zbrane prvé použili USA a po druhý krát muníciu s ochudobneným uránom v Srbsku. Pekný deň a pekné sny.
viluško, čo vieš o požití streliva s ochudobneným uránomv Srbsku Amerikou spojencami NATO.. Že by sa jednalo o humanitárny urán, podobne ako humanitárne rezervácia a vyvraždenie domorodého obyvateľstva v Amerike?
nie vyprovokovaný ale vygenerovaný v Ukrajinských laboratóriách pod vedením USA. Umelá inteligencia.
Ty musíš byť zo skúmavky zrodený. Inak asi bez možnosti zdravého rozumu.
Odporúčame